Jan Frycz ma szóstkę dzieci z poprzednimi małżonkami. Właśnie pochwalił się trzecią żoną. Ale na siebie patrzą

Jan Frycz ma na koncie dwa małżeństwa, które zaowocowały sześciorgiem dzieci. Chociaż życie rodzinne nie zawsze było idealne, wydaje się, że Frycz odnalazł szczęście. Ostatnio zabrał swoją aktualną - trzecią - żonę na galę rozdania nagród. Jak wygląda jego wybranka?

Jan Frycz jest bez wątpienia kultową postacią polskiego kina i teatru. Karierę zaczął w latach 70., jednak sława i popularność przyszły dopiero w latach 90., gdy pojawiło się wiele ciekawych produkcji komercyjnych. Młodsze pokolenie zna go z roli w serialu "Ślepnąc od świateł", gdzie perfekcyjnie wcielił się w postać Daria - bezwzględnego gangstera o przeszywającym spojrzeniu. Frycz jest w trzecim związku małżeńskim, a z poprzednich doczekał się aż szóstki dzieci.

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Jan Frycz pojawił się na uroczystej gali z żoną

W ostatnich latach zrobiło się natomiast głośno nie tylko o zdolnościach aktorskich Frycza, lecz także dosyć chłodnych relacjach z córką Olgą, która również obrała za cel aktorstwo. Rodzina stroni od publicznych wypowiedzi na ten temat. Niedawno aktor pojawił się na gali rozdania nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich, która jest największą polską organizacją zrzeszającą ludzi filmu. Mowa tu o twórcach i pracownikach sektora audiowizualnego takich jak reżyserzy, operatorzy, animatorzy, montażyści, scenarzyści czy charakteryzatorzy. Aktorowi towarzyszyła trzecia żona - Małgorzata Frycz.

Kim jest trzecia małżonka Frycza? Aktor z poprzednich małżeństw ma szóstkę dzieci

Jan Frycz po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanął w wieku zaledwie 22 lat. Jego ówczesną miłością była aktorka Grażyna Laszczyk. Według plotek był to zaaranżowany ślub, ponieważ para oczekiwała dziecka. Po narodzeniach Gabrysi małżeństwo się rozpadło. Warto jednak podkreślić, że córka poszła w ślady rodziców i została absolwentką wydziału aktorskiego PWST w Krakowie. Drugą żoną aktora była Agata Frycz. Para poznała się jeszcze w czasach liceum, a związek trwał kilkanaście lat. Owocem tego małżeństwa są: Olga Frycz, Maria Frycz, Antoni Frycz, Michał Frycz oraz Wojciech Frycz. Olga została aktorką, Maria jest m.in. autorką książek, natomiast Wojciech właśnie otrzymał nagrodę za wykonywaną na żywo muzykę w spektaklu "Cudzoziemka" z Teatru Polskiego w Poznaniu na festiwalu Boska Komedia. Sił na ekranie próbowali także Antoni i Michał.

Trzecia żona aktora to Małgorzata Frycz - para jest ze sobą od wielu lat. Nie doczekali się pociech, jednak wydają się w sobie absolutnie zakochani, co można zauważyć na wielu zdjęciach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.