Piorun i Dario w Hot16Challenge. Frycz rozwalił system! Jako gangster ze "Ślepnąc od świateł" wypadł doskonale

Piorun i Dario z serialu "Ślepnąc od świateł" dołączyli do akcji zbierania pieniędzy. Nagranie staje się hitem sieci.

#Hot16Challange z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne. Tym razem do akcji dołączył Jan Frycz wraz z kolegą Krzysztofem Skoniecznym. Wykonane przez nich nagranie jest wyjątkowe, ponieważ panowie występują jako Piorun i Dario, czyli bohaterowie serialu "Ślepnąc od świateł". 

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Duda wziął udział w #Hot16Challenge2! Prezydent nominował m.in. Marylę Rodowicz

Jan Frycz w #Hot16Challange 

W 2018 roku HBO wypuściło na rynek serial "Ślepnąc od świateł". Produkcja na podstawie powieści Jakuba Żulczyka stała się hitem. W serialu w rolę gangstera o imieniu Dario wcielił się Jan Frycz i właśnie w takim wcieleniu możemy obejrzeć aktora w #Hot16Challange. Wraz z Krzysztofem Skoniecznym,  który pełnił funkcję reżysera i współscenarzysty całej serii, zdecydowali się wykorzystać potencjał serialu w szczytnym celu, jakim jest właśnie #Hot16Challange. 

Muzykę do utworu skomponował Louis Villan, a autorem tekstu i wykonawcą jest Krzysztof Skonieczny. W nagraniu w mocnych słowach odnosi się do pandemii koronawirusa, pożaru w Biebrzańskim Parku Narodowym, a nawet rządów premiera Mateusza Morawieckiego.

 

Jan Frycz i Krzysztof Skonieczny wypadli świetnie, a forma, jaką przybrali w wyzywaniu, sprawiła, że o zbiórce zrobiło się jeszcze głośniej. Każdy #Hot16Challange kończy się oczywiście nominacjami dla pozostałych artystów. W tym przypadku nie było inaczej. Nominowani zostali: Siksa, Jimek, Dream Adoption, Oskar, Society oraz amerykański duet raperów Run the Jewels.

Zbiórkę możecie oczywiście wesprzeć klikając TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.