Kevin Mglej o "randkach różańcowych". Z Roxie Węgiel stawiają na wiarę. "Szukamy wsparcia w Bogu"

Kevin Mglej, czyli partner Roxie Węgiel, opowiedział w ostatniej rozmowie o połączeniu wiary i randkowania. Zdradził między innymi, czym są "randki różańcowe".

Roksana Węgiel jest katoliczką i wielokrotnie podkreślała w wywiadach, jak istotną rolę w jej życiu odgrywa wiara. - Jak czuję potrzebę, to idę do kościoła. To nie jest jakiś przymus, że co niedzielę chodzę, tylko po prostu chcę tam chodzić. Naprawdę można trafić na fajną mszę, na fajne kazanie - wyznała w dawnej rozmowie z o2. Jej ukochany również ma podobne wartości. Potwierdził je podczas ostatniej wypowiedzi dotyczącej sfery miłosnej.

Zobacz wideo Węgiel o pierwszym tańcu z Mglejem. Jakie plany na wesele?

Kevin Mglej rekomenduje randki różańcowe. "Dużo się razem modlimy"

Partner znanej wokalistki (w sieci krążą doniesienia o ślubie tej dwójki, natomiast sami zainteresowani nie potwierdzili tego newsa, jak i produkcja polsatowskiego show, która przedstawia Mgleja wciąż jako partnera gwiazdy) wystąpił ostatnio razem z nią na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Po emisji odcinka został zapytany naturalnie o związek z Roksaną, a także o to, jak wyglądają ich randki. Istotną kwestią dla duetu, nawet w tej sferze, jest wiara. - Dużo się razem modlimy. Szukamy wsparcia w Bogu. Jak coś się dzieje, to czasami jedno, czasami drugie, czasem razem idziemy do kościoła. Z takich ciekawostek, które rekomenduję, to mieliśmy randki różańcowe - zaznaczył Mglej w rozmowie z Jastrząb Post. Przy okazji partner artystki wyjaśnił, czym są takie spotkania.

Czyli jak niektórzy ludzie się zdzwaniają na wideokonferencjach i gadają na różne tematy, my się znaliśmy i też rozmawialiśmy bardzo dużo, ale odmawialiśmy różaniec i to zawsze nas tak zbliżało. Więc ta wiara jest obecna. Co prawda program w niedzielę nie zawsze nam w tym pomaga, ale wydaje nam się, że jesteśmy na dobrej drodze

- zdradził.

Kevin Mglej o związkuKevin Mglej o związku KAPiF.pl

Kevin Mglej otrzymuje hejterskie komentarze odkąd jest z Węgiel. Wspomniał o swojej wadze

Na partnera wokalistki regularnie spada fala hejtu. Część komentarzy dotyczy jego wyglądu, do czego sam się odniósł w rozmowie z Pomponikiem. Wskutek niemiłych komentarzy dotyczących rzekomej nadwagi, sam zainteresowany postanowił zmienić pewną kwestię w swojej codzienności - Czułem się bardzo źle. Na początku to czytałem, wydawało mi się, że tak trzeba. To chyba przez to już jestem 26 kilogramów chudszy, bo tyle się naczytałem o tym, jakim jestem grubasem. Od roku jestem w poważnym treningu - wyznał Mglej. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Roxie Węgiel, Kevin Mglej o związkuRoxie Węgiel, Kevin Mglej o związku KAPiF.pl

Czy wiara jest dla ciebie ważna?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.