Roksana Węgiel wzięła ślub! Zdradziły ją dwa istotne szczegóły. Mamy zdjęcia obrączki

Roksana Węgiel wykorzystała świąteczną aurę i w Wielki Piątek została żoną Kevina Mgleja. Na razie nie potwierdziła tych doniesień, ale pojawił się dowód, który zdradził, że nosi już nowe nazwisko.

Podczas gdy fani Roksany Węgiel od tygodni czekają na jej ślub, który według doniesień miał odbyć się w tegoroczne wakacje, okazuje się, że piosenkarka jest już żoną Kevina Mgleja. Zdradził ją wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Dzięki ogólnodostępnej wyszukiwarce wiemy, że 29 marca piosenkarka zmieniła nazwisko w zarejestrowanej rok temu działalności gospodarczej. Nie widnieje tam już jako Roksana Węgiel, a Roksana Węgiel-Mglej. Nie znaczy to, że wcześniejsze doniesienia o planach wokalistki okazały się plotkami. Sierpniowy ślub, o którym donosili jej znajomi, będzie kościelny. Według Plejady wokalistka i producent muzyczny mieli wziąć ślub cywilny tego samego dnia, w którym dokonano zmian w CEIDG. Mało tego. Patrząc na nowe zdjęcia Roksany z ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami", w którym ciągle walczy o Kryształową Kulę, na palcu serdecznym jej prawej dłoni widać obrączkę.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański narzeka na brak miłości

Co z majątkiem Roksany Węgiel po ślubie?

Gdy w mediach gruchnęła informacja o ślubie Roksany Węgiel, Pudelek zwrócił uwagę na jeszcze jedną rzecz. Portal podaje, że świeżo upieczeni małżonkowie prawdopodobnie zdecydowali się na rozdzielność majątkową. Wygląda na to, że 19-letnia piosenkarka, która ma teraz swoje "pięć minut", zabezpieczyła się na przyszłość. Skąd to wiadomo? We wspomnianym wpisie w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w rubryce "małżeńska wspólność majątkowa" możemy przeczytać, iż piosenkarka jej nie posiada. Jesteście zaskoczeni? 

Roksana Węgiel nie może słuchać oszczerstw na temat Kevina 

Roksana Węgiel i starszy od niej o kilka lat Kevin Mglej są razem od końca 2022 roku. - To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło - mówił Mglej dla Świata Gwiazd. Ostatnio wokalistkę zabolały medialne spekulacje, jakoby ukochany zamknął ją w złotej klatce i ingerował mocno w jej karierę. - Źle się czuję z tym. Nie mamy na to wpływu, więc też ciężko coś z tym robić, walczyć, ale to nie jest prawda. Od początku ludzie mieli problem z naszym związkiem. Pewnie dla wielu nadal mam 12 lat i nie mam rozumu. A jednak mam swój rozum, swoje uczucia i uwierz mi, nie pozwoliłabym się krzywdzić - powiedziała niedawno Roksana Węgiel w rozmowie z Pomponikiem. Zdjęcie obrączki ślubnej Roksany Węgiel znajdziesz w galerii na górze strony.

Kevin Mglej i Roksana Węgiel są po ślubie cywilnym.Kevin Mglej i Roksana Węgiel są po ślubie cywilnym. Fot. Kapif.pl

Jesteś po ślubie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.