Michelle Pfeiffer bez grama makijażu. Uwagę zwraca jeden detal

Michelle Pfeiffer jest jedną z tych aktorek, które akceptują zmiany w ciele przychodzące z wiekiem. Aktorka w mediach społecznościowych pokazuje się w naturalnej wersji, makijaż towarzyszy jej głównie podczas oficjalnych wyjść. Właśnie pokazała, jak spędza wieczór.

Michelle Pfeiffer jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich aktorek. Widzowie pokochali ją za rolę nauczycielki zbuntowanych nastolatków w kultowym filmie "Młodzi gniewni" z 1995 roku. Pfeiffer ma na swoim koncie takie produkcje jak m.in. "Powrót Batmana", "Biały Oleander", czy "Głębię oceanu". 29 kwietnia 2024 roku aktorka skończy 65 lat. Gwiazda nadal nieustannie poszerza swoją filmografię i podbija Hollywood. Pfeiffer, odkąd pojawiła się w show-biznesie, zachwyca urodą i naturalnym wdziękiem. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie najchętniej pokazuje się bez makijażu. W wywiadach wielokrotnie podkreśla, że jest zwolenniczką szczerości. Dotyczy to również tak banalnej kwestii jak wygląd. Zobaczcie, jak Michelle Pfeiffer wygląda w wersji sauté.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Michelle Pfeiffer bez grama makijażu. Uwagę zwróciły oprawki jej okularów. "Świetne"

Michelle Pfeiffer jest aktywna w mediach społecznościowych i często daje znać swoim fanom, co u niej słychać. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad trzy miliony internautów. Aktorka była niedawno gościnią w programie Drew Barrymore, gdzie opowiedziała o swoich najnowszych projektach. W sieci najczęściej pokazuje się w naturalnej wersji, bo na co dzień rezygnuje z makijażu. Fani Pfeiffer często podkreślają, że od czasu premiery filmu "Młodzi gniewni" w zasadzie niewiele się zmieniła. Ostatnio Pfeiffer zachwyciła w wersji sauté. Jej delikatną urodę dodatkowo podkreśliły masywne oprawki okularów. "Świetne okulary", "Witaj piękna, jesteś legendą", "Starzejesz się jak wino" - czytamy w komentarzach. Zdjęcie znajdziecie na dole strony.

 

Michelle PfeifferMichelle Pfeiffer fot. instagram.com/michellepfeifferofficial

Michelle Pfeiffer jest zwolenniczką zrównoważonego podejścia. Stawia na zdrową dietę i ruch

Profil Michelle Pfeiffer na Instagramie jest wręcz zasypany komplementami. W dobie wszechobecnych wygładzających filtrów i mody na poprawianie urody w gabinetach chirurgii plastycznej naturalne piękno jedynie zyskuje na wartości. Jak aktorce udaje się zachować tak młodzieńczy wygląd po sześćdziesiątce? Pfeiffer podkreśla w wywiadach, że przestrzega diety wegańskiej, prowadzi zdrowy tryb życia i regularnie ćwiczy. Jej zdjęcia w wersji no make-up udowadniają, że takie podejście jest słuszne. "Ty naprawdę się nie starzejesz", "Piękna w środku i na zewnątrz" - czytamy w komentarzach pod zdjęciami aktorki. Więcej zdjęć Michelle Pfeiffer znajdziecie w galerii na górze strony. 

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.