Michał Szpak ocenił Ralpha Kaminskiego. Wiele ich łączy. Fani wokalistów mogą być w mocnym szoku

Michał Szpak na dobre zadomowił się w show-biznesie. Mało kto wie, że wokalista ma równie znanego, co on sam, kuzyna. Oboje pochodzą z tego samego miasta, a do tego urodzili się w tym samym roku i miesiącu. Łączy ich również wykonywany zawód. Wiecie o kim mowa?

W naszym show-biznesie jest cała masa rodzinnych powiązań, niczym u bohaterów "Mody na sukces". Więcej TUTAJ. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że Michał Szpak i Ralph Kaminski są kuzynami. Oboje pochodzą z Jasła, urodzili się w listopadzie tego samego roku, mają grono wiernych fanów i barwną osobowość. Czy zatem można spodziewać się duetu? Kaminski nie ukrywał, że byłoby to dla niego spełnienie marzeń. - Michał jest wspaniałym artystą, jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego bardzo autorskiego. Występ i duet z takim genialnym performerem, jakim on jest, wokalistą, artystą to jest czysta przyjemność, więc może kiedyś - mówił w rozmowie z Jastrząb Post Kaminski. Jak wokalistę ocenił Michał Szpak? Również nie krył dumy. 

Zobacz wideo Górniak opowiedziała o współpracy ze Szpakiem. „Było dużo znaków zapytania"

Michał Szpak ma sławnego kuzyna. Też robi karierę. Ocenił jego styl 

Ralph Kaminski opowiedział więcej o rodzinnych powiązaniach z Michałem Szpakiem w programie Kuby Wojewódzkiego. - Moja babcia świętej pamięci, Danuta, była siostrą jego dziadka. Jestem z niego dumny! Z małego bloku, w Jaśle, doszedł do takiej kariery w show-biznesie, bez żadnych znajomości, ciężką pracą i odwag - podkreślił wokalista. Michał Szpak w najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post został zapytany o duet z Kamińskim. Nie ukrywał, że również chciałby nawiązać współpracę ze swoim kuzynem. Przy okazji poproszono go o ocenę stylizacji Kamińskiego. Jego styl, podobnie jak Szpaka, można określić jako barwny i niebanalny. 

Znalazł swoją osobowość w tym i to jest wspaniałe. Absolutnie jestem na tak. On się czuje w tym swobodnie, jest prawdziwy. To jest dla mnie najważniejsze

- podsumował Michał Szpak.

Michał Szpak nie jest jedynym, znanym kuzynem Ralpha Kaminskiego. Wokalista i autor piosenek w rozmowie z portalem Świat Gwiazd ujawnił, że jest spokrewniony z popularną polską aktorką. Mowa o znanej z serialu HBO "Ślepnąc od świateł" Marcie Malikowskiej, którą widzowie mogą kojarzyć również z "Żmijowiska", "Ki" i "Chyłki". - Marta Malikowska, która grała w "Skazanej". To jest moja bardzo daleka kuzynka - poinformował Ralph. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.