Robert Górski znowu kpi z Polsatu? Tym razem zażartował z Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego

Robert Górski nie boi się podejmować kontrowersyjnych tematów w swoich skeczach. Często przypomina o tym, że telewizja Polsat nie pokazała niektórych jego występów. Teraz podjął temat Dudy.

Jakiś czas temu na jaw wyszła zaskakująca decyzja telewizji Polsat. Okazało się, że stacja zrezygnowała z emisji programu "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni". Format został wstrzymany niedługo przed wyborami parlamentarnymi. Wówczas oświadczono, że Polsat nie chce puszczać skeczów, które są nacechowane politycznie i mogą wpływać na odbiór przez widzów. Choć wybory już dawno za nami, program nie powrócił na antenę. Z decyzją Polsatu nie zgadza się Robert Górski, który nie szczędzi telewizji słów. Często publikuje "zakazane" występy w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Przeprosiny ze strony kabaretu Paranienormalni. Co się stało?

Robert Górski po raz kolejny zażartował z Polsatu. Tym razem padło na Dudę i Morawieckiego

Robert Górski po raz kolejny pokazał swój sprzeciw wobec działania Polsatu. Tym razem opublikował słuchowisko na YouTube. Był to zapis skeczu o Andrzeju Dudzie i Mateuszu Morawieckim, który miał być przedstawiony w programie "Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni". Górski pochwalił się ujęciami na profilu na Instagramie i podziękował fanom za ogromnie miłe przyjęcie twórczości. Nie omieszkał wspomnieć o zakazie narzuconym przez stację. "(...) Na razie to jedyna forma, w jakiej możecie zapoznać się z ocenzurowaną twórczością "Młodych i Moralnych".(...) Zapraszam na mój kanał na YouTube na słuchowisko "Z Andrzejem na nartach". Zróbcie sobie zimową herbatę i posłuchajcie jak w ramach zbliżającego się cyklu pożegnań do Andrzeja przychodzi Mateusz z nietypowym prezentem..." - napisał na Instagramie. Będziecie oglądać? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Polsat traci na wycofaniu kabaretów. Popatrzcie tylko na te dane

Kabareciarze mieli okazję niedawno pożegnać się z publicznością Polsatu. Zrobili to przy okazji ostatniego odcinka trzeciego sezonu "Młodych i Moralnych". Wkrótce wyszło na jaw, że stacja telewizyjna dużo straciła na swojej decyzji. Jak przekazuje Nielsen Media, po wycofaniu kabaretu na Polsacie o tej samej porze pojawił się film "R.I.P.D. Agenci z zaświatów". Miał średnio 573 tysiące widzów. Jak się okazało, "Kabaret na żywo" gromadził przed telewizorami prawie półtora miliona osób po trzech tygodniach emitowania ostatniej edycji show. Wygląda na to, że decyzja nie była do końca trafna. ZOBACZ TEŻ: Robert Górski bierze się za Donalda Tuska. "Będę go lał pałą satyry". Uderzył też w prezesa Polsatu

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA