Michał Figurski odbija piłeczkę Kubie Wojewódzkiemu. "Nie denerwuj się tak, Misiu"

Konflikt pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Michałem Figurskim znowu się zaostrza. Gospodarz "Temptation Island Polska" pozwolił sobie ostatnio na kolejny przytyk pod adresem byłego kolegi. Doczeka się odpowiedzi?

Konflikt Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego rozpoczął się już ponad dziesięć lat temu. Co jakiś czas prezenterzy przypominają sobie o nim, pozwalając sobie na wzajemne przytyki. Ostatnio głośno było o biografii prowadzącego "Temptation Island Polska", który oskarżył byłego kolegę o romans z jego ekspartnerką. Samozwańczy król TVN-u nie pozostał mu dłużny i odniósł się do zarzutów na Instagramie. Teraz Figurski zdecydował się na kolejną zaczepkę.

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Michał Figurski znów zaczepia Kubę Wojewódzkiego. "Nie denerwuj się tak, Misiu"

W swojej biografii Kuba Wojewódzki nie oszczędzał Michała Figurskiego. Kiedy jednak były kolega postanowił odpłacić mu się tym samym, ostro zareagował. "Nigdy nie komentuję, ale dziś wyjątek. Michał Figurski wyznał w swojej książce, że powodem naszego medialnego rozbratu był mój romans z jego ówczesną partnerką. G***o wpadło w wentylator. Nie wiem stary, czy gratulować ci dzisiejszej odwagi czy wczorajszego tchórzostwa" - napisał na Instagramie showman. Figurski postanowił z kolei zadrwić ze wzburzenia samozwańczego króla TVN-u, promując przy tym akcję charytatywną.

Nie denerwuj się tak Misiu, bo ci cukier skoczy, zresztą wpadnij do Stodoły w Światowy Dzień Cukrzycy 14 listopada dobrej muzyczki posłuchać i zmierzyć wreszcie glikemię. Pora wreszcie przedłużyć... życie - zachęcał w mediach społecznościowych.
 

Konflikt Wojewódzkiego i Figurskiego trwa od lat. O co poszło?

Geneza konfliktu Wojewódzki - Figurski sięga 2012 roku, kiedy wspólna audycja prezenterów "Poranny WF" została zdjęta z anteny. Powodem były skandaliczne żarty na temat Ukrainek, na które pozwolili sobie panowie. Gospodarz "Temptation Island Polska" został wówczas zwolniony, samozwańczy król TVN-u zachował natomiast posadę w radiu. Był to początek sporu między byłymi kolegami. Później Kuba Wojewódzki niezbyt pochlebnie wspominał o Michale Figurskim w swojej biografii. "Nie potrafił sobie wybaczyć, że nie jest liderem w tym duecie. Pod koniec współpracy byliśmy w takich stosunkach jak Mick Jagger i Keith Richards. Ten sam zespół, występ, ale inna garderoba, także mentalnie" - pisał showman. Niedawno na rynek trafiła natomiast autobiografia Figurskiego, który nie pozostał dłużny byłemu koledze. Prezenter zasugerował tam, że Wojewódzki miał romans z jego ówczesną partnerką.

Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki KAPiF

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.