Anna Rusowicz zabrała głos po pogrzebie ojca. Wymowny cytat

Na jednym z poznańskich cmentarzy pochowano Wojciecha Kordę. Córka artysty złożyła wieniec z czerwonych róż z poruszającym podpisem na szarfie. Później zabrała głos także na Instagramie.

Wojciech Korda został pożegnany przez swoich bliskich 27 października. Jak donosi "Fakt", w pogrzebie uczestniczyła także córka muzyka, która złożyła także wieniec z czerwonych róż. Później Anna Rusowicz opublikowała wymowny cytat poruszający temat śmierci. Emocji było bardzo dużo.

Zobacz wideo "Polska Pamela" jest poważnie chora. Usłyszała druzgocącą diagnozę

Anna Rusowicz na pogrzebie ojca. Poruszające słowa na szarfie

Anna Rusowicz od lat nie utrzymywała kontaktu z ojcem, który oddał ją na wychowanie wujostwu, tuż po tragicznej śmierci Ady Rusowicz. Z córką zaczął się kontaktować, gdy ta była już medialnie rozpoznawalna, co później wypominała mu w wywiadach. Tuż po śmierci Kordy wokalistka wstawiła na Instagram zdjęcie ojca, a w jednym z komentarzy poinformowała, że zdążyła się z nim pojednać. Według pierwszych medialnych relacji, Rusowicz nie było na pogrzebie ojca. "Fakt" donosił jednak inaczej. Zdaniem tabloidu piosenkarka chciała ukryć się przed fotoreporterami. Miała iść w towarzystwie brata, Bartka, praktycznie na końcu konduktu żałobnego. Na szarfie dołączonej do wieńca pojawiły się poruszające słowa: "Mamo, tato kocham. Córka Ania". Dodajmy, że Wojciech Korda został pochowany na cmentarzu w poznańskim Miłostowie. Spoczął wraz z pierwszą żoną, Adą Rusowicz, która zginęła w wypadku samochodowym w 1991 roku. Nad grobem artysty wybrzmiały też dźwięki jednej z jego piosenek, która została wykonana przez jego przyjaciół - Przemysława Śledzia i Piotra Przybylskiego. Swoją przemowę miał także Andrzej Kosmala, wieloletni przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, który także współpracował z Kordą. W ostatnim pożegnaniu wspomniał o wdowie po wokaliście, która opiekowała się nim w ostatnich latach ciężkiej choroby. 

Ostatnie pożegnanie Wojciecha KordyOstatnie pożegnanie Wojciecha Kordy Ostatnie pożegnanie Wojciecha Kordy, Fot. Facebook.com/KrzysztofKrawczykInMemoriam screen

Po śmierci ojca Anna Rusowicz opublikowała post na Instagramie. "Nie ma wygranych..." 

Po pogrzebie wokalisty Niebiesko-Czarnych jego córka wstawiła na Instagram post, który poruszył temat śmierci. "W obliczu śmierci nie ma wygranych i nie ma przegranych" - czytamy w cytacie. Te słowa poruszyły fanów artystki. W komentarzach dali temu wyraz. "Jak zawsze w sedno", "W obliczu śmierci wszyscy są równi", "Dobrze, że tak jest" - napisali internauci. 

 

Anna Rusowicz pożegnała ojcaAnna Rusowicz pożegnała ojca Anna Rusowicz pożegnała ojca Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.