Pazurowie na wyborach. "Cezary jak bezdomny". Edyta nie wytrzymała

Edyta Pazura, podobnie jak wiele gwiazd, opublikowała rodzinne zdjęcie przy urnie wyborczej. Internauci przyczepili się wyglądu Cezarego Pazury. Jego żona nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Edyta Pazura i Cezary Pazura wzięli udział w głosowaniu w wyborach parlamentarnych. Nie zabrakło zdjęcia przy urnie wrzuconego do sieci, na którym pozują razem z najmłodszą córką, Ritą. Chociaż pod fotografią pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, nie zabrakło uszczypliwości. Edyta Pazura wtrąciła się w dyskusję na temat wyglądu jej męża.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazuje dom na Mazurach. Jak pięknie

Internauta krytykuje stylizację Cezarego Pazury. Żona stanęła w jego obronie

Edyta Pazura na okazję głosowania wybrała dość luźną stylizację. Miała na sobie modną kurtkę o kroju koszuli w beżowym kolorze i spodnie khaki z dużymi kieszeniami. Dobrała do tego czarne botki i małą torebkę. Pod kurtkę Pazura założyła białą bluzkę, która świetnie współgrała z podkreślonymi na czerwono ustami. Aktor natomiast miał na sobie codzienny strój, składający się z bluzy z kapturem i cieplejszej kurtki. "Cezary jak bezdomny" - napisała jedna z internautek. Pod jej wpisem od razu powstała dyskusja. "Za to pani taka ulizana i wyprana z kultury i szacunku do innego człowieka", Ale pani komentarz jest bezczelny. Proszę się tu nie kręcić, skoro jedyne, co ma pani do powiedzenia, to obrażanie właścicieli tego konta" - pisali internauci. Na komentarz odpowiedziała także Edyta Pazura, która natychmiast stanęła w obronie męża. 

Może dlatego, że pracował 14 godzin i jest zmęczony. Pani radzę więcej empatii i szacunku do drugiej osoby - zaapelowała.

Edyta Pazura przeszła metamorfozę. Postawiła na ostre cięcie

Pod zdjęciem internauci zwracali uwagę także na fryzurę Edyty Pazury. Niedawno postawiła na zmiany w wyglądzie. Wcześniej nosiła dłuższe blond włosy, a teraz obcięła je na krótko. Obecnie ma zadziorną fryzurę z grzywką. Tutaj opinie fanów są dość podzielone. Jednym się podoba: "Pani Edyto, pięknie pani wygląda w nowej fryzurze", "Naprawdę pięknie ci w tej fryzurze" - komentują. Inni woleli gwiazdę w długich włosach. "Pani Edytko, w długich włoskach lepiej. Ale to tylko moje odczucie", "Tak pani było ładnie w długich włosach, nie poznałam" - piszą. Więcej zdjęć Edyty i Cezarego Pazurów znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.