Marcela Leszczak usłyszała, że jej syn jest rozpieszczony. WKURZYŁA SIĘ. I to mocno

Marcela Leszczak chciała się pochwalić sukcesem syna. Nie przewidziała, że jej nagranie z synem w roli głównej, zostanie negatywnie odebrane.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są rodzicami Fryderyka, który właśnie skończył sześć lat. Chłopiec od dawna regularnie pojawia się w mediach społecznościowych znanych rodziców. Koterski i Leszczak ostatnio relacjonowali wakacje, na które zabrali malucha. Teraz celebrytka pokazała nagrania, na których opowiada, że sześciolatek bardzo bał się pobierania krwi. Takie zachowanie spotkało się z krytyką. Jedna z internautek napisała Leszczak, że jej pociecha jest rozpieszczona. Była uczestniczka " Top Model" zareagowała. 

Zobacz wideo Misiek Koterski o Leszczak: Mam nadzieję, że się nie zepsuje

Marcela Leszczak broni syna

Marcelina Leszczak na jednym z nagrań na InstaStories relacjonowała, w jaki sposób poradziła sobie ze strachem syna przed igłami. "Polecam wam plastry znieczulające! Tyle razy chodziliśmy na pobrania krwi i dopiero poleciła mi je moja dermatolog. Frysio nie poczuł wkłucia - mówiła. Na nagraniu pod filmem widać także podpis: "Frysio opowiada, jak przeżył pobranie krwi". Dumna matka nie mogła przypuszczać, że jej syn (albo też sposób, w jaki został wychowany) zostanie zaraz skrytykowany. 

"Rozpieszczone dziecko, albo złe podejście rodzica. Mój syn ma pięć lat i sam daje rączkę" - napisała jedna z obserwatorek Leszczak. Celebrytka odpowiedziała kobiecie na prywatną wiadomość. "Że mój Frysio rozpieszczony? W takim razie masz idealne dziecko i jesteś cudownym, wyjątkowym rodzicem" - napisała z przekąsem. Na tym jednak nie zakończyła, bo screen konwersacji opublikowała na InstaStories, opatrując go podpisem: "Bywają i takie mamy, które zostają "mamą roku". A mój Frysio rozpieszczony, bo boi się igły! Dziś był ogromny sukces i jestem dumna z mojego dziecka" - podkreśliła. 

Marcela Leszczak usłyszała, że jej syn jest rozpieszczonyMarcela Leszczak usłyszała, że jej syn jest rozpieszczony Fot. marcelamargerita/Instagram

Burzliwa historia Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego

Leszczak i Koterski zaczęli spotykać się w 2016 roku, a już w październiku 2017 roku doczekali się syna Fryderyka. Niedługo po tym, jak aktor został ojcem, oświadczył się ukochanej, a radosną nowiną podzielił się na antenie "Top Model". Sielanka nie trwała jednak długo. Szybko się rozstali, a aktor wyprowadził się z domu. W 2019 roku Leszczak i Koterski zeszli się, ale już jesienią 2020 roku zerwali. W tym czasie aktor "Dnia świra" związał się z Dagmarą Bryzek. Kilka miesięcy później wybrał się jednak na warszawskie salony z Leszczak. Para nie szczędziła sobie czułości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.