Jantar i Kukulski chcieli się rozwieść? Córka miała wyczytać prawdę z pamiętników matki

Anna Jantar i Jarosław Kukulski przez lata tworzyli małżeństwo, które według doniesień, nie było do końca udane. Głośno mówi się o tym, że Natalia Kukulska znalazła pamiętniki matki, z których wyczytała, jak było naprawdę.

Anna Jantar to postać, która na stałe zapisała się na kartach historii polskiej muzyki. Wokalistka zasłynęła dzięki niezwykłemu głosowi i ogromnej liczbie przebojów. Utwory artystki chętnie nucone są do dziś i nieraz były już interpretowane przez zupełnie innych artystów. Dużo się też mówi o życiu prywatnym artystki. Według doniesień, Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie tworzyli szczęśliwego małżeństwa. Natalia Kukulska miała znaleźć pamiętniki matki. To w nich zapisana była szczera prawda i wiele nieznanych wcześniej faktów.

Zobacz wideo Natalia Kukulska z dumą opowiada o dzieciach. Wkrótce czeka ją rozłąka z córką

Natalia Kukulska wyjawiła prawdę o małżeństwie swoich rodziców. Miała wyczytać ją z przepełnionych emocjami pamiętników matki

Nie jest tajemnicą, że Anna Jantar i Jarosław Kukulski przechodzili trudne okresy w związku. Przyczyniły się do nich inne osoby, a dokładniej rzecz ujmując, fascynacje. Brały one górę nad gorącym uczuciem małżonków. Mąż Anny Jantar miał wdać się w romans z inną wokalistką - Ireną Jarocką. Przypisywano mu także bardzo zażyłe relacje z Urszulą Sipińską. Podobno Anna Jantar bardzo przeżywała nieprzyjemne dla niej sytuacje i towarzyszące jej emocje zapisywała w pamiętniku. Notatki miała znaleźć Natalia Kukulska.

Natalia powiedziała, że jej matka była nieszczęśliwa i bardzo zagubiona. Oddaliła się od męża i nie wyobrażała już sobie dalszego wspólnego życia. Jednak zawsze najważniejsza była dla niej córka. Dlatego decyzja o rozwodzie była dla niej taka trudna (...) Przyznała także, że i ona nie była święta. W jej życiu pojawił się mężczyzna, który stał się dla niej bardzo ważny - powiedział znajomy piosenkarki w rozmowie z "Faktem".

Anna Jantar rozważała rozwód z Jarosławem Kukulskim. Podjęcie decyzji było dla niej niezwykle trudne

Plotki mówią o tym, że Anna Jantar także nie była całkiem bez winy. Przypisywano jej romans z perkusistą zespołu Perfect - Wojciechem Morawskim. Grupa ta święciła w tamtym okresie prawdziwe triumfy. Wszelkie plany pokrzyżowała katastrofa lotnicza, w której zginęła Anna Jantar. Podróżowała z Nowego Jorku do Warszawy. W chwili śmierci wokalistki Natalia Kukulska miała cztery lata. Więcej zdjęć znajduje się w galerii na górze strony.

Anna JantarAnna Jantar Fot. instagram.com/natalia.kukulska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.