Małgorzata z "Rolnik szuka żony" chwali się zmianą sylwetki. Ograniczyła tylko trzy produkty

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zapragnęła poprawić sylwetkę. Uczestniczka wprowadziła kilka zmian do codziennego stylu życia, a teraz prezentuje upragnioną formę brzucha.

Małgorzata Borysewicz zdobyła popularność za sprawą udziału w czwartej edycji programu produkcji TVP "Rolnik szuka żony". Kultowe show przyniosło jej nie tylko sławę, ale również męża. Farmerka już od kilku lat jest żoną Pawła, którego poznała właśnie w telewizji. Borysewicz chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego na Instagramie, dlatego każdy jej ruch jest natychmiastowo zauważany przez internautów. W ostatnim czasie przyznała, że przeszła na dietę. 

Zobacz wideo Gosia Borysewicz tłumaczy się z badania kału. "Tematyka gówniana nie jest nam obca"

Małgorzata z "Rolnika" wprowadziła te zmiany i voilà! Efekty od razu. "Po brzusiu widać"

Małgorzata z "Rolnika" zapragnęła wprowadzić kilka zmian do stylu życia. Zrezygnowała z kawy i cukru, ograniczyła mięso i zaczęła ćwiczyć. Jak przyznała na Instagramie, efekty widać po szczuplejszym brzuchu. Jako dowód załączyła fotografie ze stylizacją, która odsłania jej płaski brzuch. "Ograniczam mięsko, cukier, kawę, znowu ćwiczę i po brzusiu widać" - napisała dumna. 

'Rolnik szuka żony' Małgorzata Borysewicz'Rolnik szuka żony' Małgorzata Borysewicz fot. Instagram @rolnikwszpilkach

Małgorzata z "Rolnika" przeszła na dietę. Ostatnio wstawiła jednak przepis na pyszne ogórki

Jest jednak jeden produkt, z którym Małgorzata tak prędko się nie rozstanie. Mowa o ogórkach. Uczestniczka show podzieliła się ostatnio z widzami przepisem na własne "ogóraski". Zawsze dba o to, aby były odpowiednio chrupiące i doprawione. "Czas ogórkowy podobno w tym roku niesamowicie krótki, schną bardzo szybko, bez podlewania byłoby ich bardzo mało. Jest bardzo dużo przepisów na ogóraski, ja wam wrzucę przepis na mój - chrupiące ogóreczki z chili, marchewką i czosnkiem" - zaczęła wpis Małgosia Borysewicz. Jesteście ciekaw, jak smakują ogórki Małgorzaty z "Rolnika"? Wejdźcie tutaj, aby przeczytać jej przepis.

Więcej o:
Copyright © Agora SA