Fałsze na Earth Festival 2023? Widzowie mocno podzieleni w ocenach

Earth Festival "Gwiazdy dla Czystej Polski" został zorganizowany przez Polsat 20 sierpnia 2023 roku. Oczywiście nie zabrakło na festiwalu lokalnych sław. Widzowie zdążyli ocenić ich występy.

Earth Festival to wydarzenie z ważnym przesłaniem - przypomina o kwestii globalnego ocieplenia i nawołuje do tego, aby bardziej dbać o planetę. Z ideą eventu zgadzają się takie gwiazdy jak Mrozu, Paweł Domagała czy Kayah. Kto jeszcze zagrał w tegorocznej edycji festiwalu? Sprawdźcie, co na temat występów mówi publika.

Zobacz wideo Daria komentuje karygodne zachowanie Kayah

Earth Festival 2023. Trochę fałszu, trochę pochwał

Początek wydarzenia należał do Kayah i Sary James. Wokalistki odtworzyły słynny utwór "We are the world". Jak im wyszło? Jedni chwalą występ artystek, składając gratulacje w sieci, zaś inni mają im trochę do zarzucenia. "Chyba słabo z odsłuchami tam było" - napisała jedna z widzek na Instagramie stacji. Ponadto czytamy: "Panie Kayah i James raczej nie uniosły Michaela Jacksona". Słuchaczy podzielił również występ Bryskiej. "Piękna i niesamowita" - wspomina jedna z fanek. Inna internautka miała za to pewną uwagę: "Oj, dziewczę fałszowało aż miło". Zdecydowanie najwięcej ciepłych słów spłynęło w kierunku Mroza i Pawła Domagały. 

 

Widzowie mają uwagi nie tylko do artystów. Zwrócili uwagę na dbanie o środowisko. "Zacznijcie od siebie"

Niektórzy uznali, że przedstawione show kłóciło się z ideą wydarzenia. "Wszystkie panie w super nowych ubraniach. Duże telebimy oddające ciepło. (...) Chcecie dbać o klimat, zacznijcie od siebie. Nie wymagajcie od innych" - czytamy w sieci. Wśród krytyków znaleźli się oczywiście fani stacji. "Jestem z wami Polsat, jest super". Co sądzicie o wydarzeniu? Po zdjęcia z Earth Festival 2023 zapraszamy do galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.