Kayah mimo wieku nadal zachwyca formą. Znamy jej dietę. Wykluczenie czterech składników przepisem na sukces

Kayah zachwyca nie tylko głosem, ale także doskonałą kondycją. Niewiele osób wie, że artystka zmaga się z niedoczynnością tarczycy typu Hashimoto. Ze swojej diety wyeliminowała cztery składniki. Efekty są powalające.

Kayah to prawdziwa ikona na polskim rynku muzycznym. To nie tylko prawdziwa fabryka przebojów i sprawna biznes woman, ale także jedna z najbardziej charyzmatycznych osobowości w rodzimym show-biznesie. Pomimo upływu lat Kayah zachwyca nie tylko dobrą formą wokalną. Zwykło mówić się, że ma najpiękniejsze nogi wśród polskich piosenkarek, ale warto wiedzieć, że sporo też pracuje nad dobrą kondycją. Z diety wykluczyła cztery składniki. 

Zobacz wideo Daria komentuje karygodne zachowanie Kayah

Kayah cierpi na niedoczynność tarczycy. Twierdzi, że doprowadziła do choroby przez złe odżywianie

Walka o wymarzoną sylwetkę w przypadku Kayah łączy się także z chorobą, o której mówiła już w mediach. Wokalistka zmaga się z niedoczynnością tarczycy typu Hashimoto. W jednym z wywiadów stwierdziła, że doprowadziła do tego nieodpowiednim odżywianiem. To właśnie wtedy postanowiła coś zmienić w swoich nawykach. 

Mam problemy z tarczycą. Doprowadziłam do pewnych braków w organizmie źle się odżywiając - wyznała Kayah na antenie TVN.

Kayah stawia na dietę bez glutenu i cukru. To nie wszystko

Teraz Kayah może cieszyć się nie tylko zgrabną sylwetką, ale także zdrowiem. Droga do tego prowadziła jednak przez wyrzeczenia. Artystka wyeliminowała ze swojej diety gluten, cukier i nabiał. W jej jadłospisie nie znajdziemy także mięsa. Stawia za to na warzywa, kasze, a także chleb, który sama wypieka. Efekty diety widać gołym okiem. Autorka takich hitów jak: "Śpij kochanie śpij", "Na językach", "Supermenka" i "Prawy do lewego" prezentuje się doskonale na scenie i poza sceną.

KayahKayah Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.