Radosne wieści od znanego skoczka. Sportowiec właśnie wziął ślub. I to po raz drugi

Stefan Kraft ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Pierwsza ceremonia była kameralna, zaś drugi ślub odbył się w większym gronie. Zobaczcie urokliwe zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.

Stefan Kraft, czyli austriacki skoczek, poznał Marisę Probst ponad dziesięć lat temu. Ich miłość trwa po dziś dzień - zakochani są świeżo po drugim ślubie. Po raz pierwszy stanęli na ślubnym kobiercu w 2022 roku. Wówczas miała miejsce skromna ceremonia, czego nie można powiedzieć na temat drugiego ślubu. Dlaczego para postanowiła pobrać się ponownie?

Zobacz wideo Karolina Pisarek zdradza nam, że spędziła nietypowo rocznicę ślubu w... fast foodzie

Stefan Kraft wziął drugi ślub z Marisą Probst. Zdradził powód takiej decyzji

Na Instagramie sportowca możemy zobaczyć zdjęcia z "weekendu pełnego miłości". Pan młody miał na sobie szary garnitur, zaś panna młoda rozłożystą suknię z dekoletem w literę V, która ciągnęła się po ziemi. Ich sesja ślubna odbyła się w bajkowej scenerii, na świeżym powietrzu. W komentarzach nie brakuje gratulacji. Wielu jednak zastanawia powód, dla którego zakochani postanowili ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Zawsze planowaliśmy wziąć ślub i ponownie świętować z przyjaciółmi i rodziną po naszym ślubie w małym gronie. Teraz udało nam się to zrealizować i cieszyliśmy się cudownym dniem! Marisa i ja jesteśmy zachwyceni i miło, że tak wielu jest z nas zadowolonych - wyznał skoczek w rozmowie z "Kleine Zeitung".
 

Stefan Kraft poznał przyszłą żonę na Facebooku

"Pogratulowała mi zwycięstwa w konkursie Pucharu Kontynentalnego w prywatnej wiadomości. Odpowiedziałem, bo od razu ją polubiłem. Potem prześledziłem jej profil od góry do dołu i tak każdego dnia. Potem zaczęliśmy pisać, a na koniec zaprosiłem ją na weekend do mnie. To była miłość od pierwszego wejrzenia" - tak Austriak wspominał początek znajomości z ukochaną. Po zdjęcia pary zapraszamy do galerii.

Więcej o: