Przemysław Czarnek wydał córkę za mąż. Wesele tanie nie było. Padły konkretne kwoty

Córka Przemysła Czarnka jest już po ślubie. Media dotarły do informacji o tym, gdzie mogło się odbyć wesele. Padły konkretne kwoty "za talerzyk".

Przemysław Czarnek wydał córkę za mąż. Julia stanęła u boku partnera na ślubnym kobiercu w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lublinie, gdzie specjalnie na tę okazję przyjechał zaprzyjaźniony z rodziną ministra były prefekt Kongregacji Nauki Wiary, kardynał Gerhard Müller z Niemiec. Teraz ujawniono, ile mogło kosztować wesele.

Zobacz wideo Czarnek: To, że mam tylko jedną żonę, ślub kościelny i tylko małżeńskie dzieci, nie znaczy, że jestem jaskiniowcem

Ujawniono ceny "za talerzyk" na weselu córki Czarnka

Według doniesień "Faktu" Julia Czarnek wraz z ukochanym zaprosili gości na wesele w dworku w okolicach Lublina. W tym sezonie ceny "za talerzyk" w lokalu zaczynają się od 260 złotych od osoby. Lokal gwarantuje wówczas dwudaniowy obiad składający ze schabowego z ziemniakami i rosołu oraz przekąski i owoce morza. Z kolei za dopłatą 20 złotych do dyspozycji jest "stół wiejski". Najdroższą alternatywą jest ta za 350 złotych. Obejmuje ona dodatkowo alkohol i słodycze. Nie wiadomo, na którą z nich zdecydowali się młodzi, natomiast sam koszt przyjęcia z bliskimi mógł się zacząć od 26 tysięcy złotych.

Córka Przemysława Czarnka wybrała na ślub piękną sukienkę 

Na tę szczególną okazję Julia Czarnek wybrała białą sukienkę z welonem zdobioną koronką. Uwagę zwracały odkryte ramiona oraz dość odważny dekolt. Zdaniem stylistki panna młoda prezentowała się pięknie, jednak zauważyła, że raczej nie wpasowała się w kościelny dress code. W świątyniach niezbyt mile widziane jest zakładanie kreacji eksponujących ciało. "Jest to suknia gorsetowa, a takich sukni często używa się dopiero na samym weselu" - mówiła Ewa Rubasińska-Ianiro. Zdjęcia ślubne gwiazd znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Przemysław DworczykPrzemysław Dworczyk Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Wyborcza.pl

Więcej o:
Copyright © Agora SA