Edward Miszczak ściągnął do Polsatu dawno niewidzianą gwiazdę TVN! Do tej pory odmawiała wszystkim

Znamy już wszystkich uczestników nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Ostatnią uczestniczkę przekonał sam Edward Miszczak. To była gwiazda TVN-u.

Odkąd Edward Miszczak przejął stery w Polsacie, panuje tam prawdziwa rewolucja. Doświadczony dyrektor programowy stara się odświeżyć ramówkę. Nie obeszło się bez kilku zwolnień m.in. Katarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego z "Twoja twarz brzmi znajomo" czy Katarzyny Dowbor z "Nasz nowy dom". Jesienią wystartuje 19. edycja odświeżonego show, gdzie gwiazdy wcielają się w sławnych muzyków. Edwardowi Miszczakowi udało się przekonać dawno niewidzianą Magdalenę Kumorek do wzięcia udziału we flagowym programie stacji. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak nie zamyka drzwi przed Edwardem Miszczakiem i przyznaje: Nie mieliśmy okazji się pożegnać

Magdalena Kumorek wraca do show-biznesu

Aktorkę możecie kojarzyć z serialu "Samo życie", który przyniósł jej rozpoznawalność. Niespodziewanie po dwóch latach odeszła. Tłumaczyła to wykończeniem. "Byłam tak wykończona, że wydawało mi się, że już nic nie umiem. Dlatego decyzja o rezygnacji z serialu i wyjeździe z Warszawy była dla mnie z tego punktu widzenia bardzo łatwa" - mówiła Plejadzie. Gwiazda wyszła za mąż i urodziła córkę. Następnie wystąpiła w serialu TVN "Przepisie na życie". Po zakończeniu zdjęć ponownie usunęła się w cień. Show-biznes jednak o niej nie zapomniał. Dostawała wiele propozycji udziału w przeróżnych talent show. Zawsze odmawiała.

Magdalena Kumorek i Ireneusz Czop na planie serialu 'Samo życie'Magdalena Kumorek i Ireneusz Czop na planie serialu 'Samo życie' Fot. instagram.com/samozycie.serial

Pamiętacie aktorkę z jej ról w serialach? Zdjęcia znajdziecie w galerii u góry strony.

Dlatego, że miałam ciekawsze rzeczy do robienia. Wielokrotnie dostawałam propozycje udziału w programach z tańcem czy śpiewaniem w roli głównej, ale intuicja podpowiadała mi, żeby się nie angażować, bo zaraz przyjdzie do mnie coś ciekawszego. I zawsze przychodziło - tłumaczyła.

Edwardowi Miszczakowi jednak nie odmówiła. Aktorka zasiliła grono uczestników 19. edycji show Polsatu. O wygraną powalczy z: Eweliną Flintą, Nickiem Sincklerem, Polą Gonciarz, Kuba Szmajkowskim, Jagodą Szydłowską, Jakubem Gąsowskim i Marcinem Januszkiewiczem. Będziecie oglądać najnowszy sezon?

Więcej o: