Jak mieszka Modest Amaro z żoną? Przy luksusowej posiadłości nie brakuje ogrodu i kaplicy. Zachwycające wnętrza

Wojciech Modest Amaro wraz z żoną Agnieszką mieszkają w luksusowej rezydencji. Co jakiś czas chwalą się wystrojem swojego domu. Nie da się ukryć, że posiadłość robi wrażenie.

Wojciech Modest Amaro dał się poznać fanom jako właściciel eleganckich restauracji w Warszawie. Największą popularność przyniósł mu udział w programie "Hell's Kitchen", gdzie wystąpił jako szef kuchni. Był również jurorem w show kulinarnym "Top Chef". Jakiś czas później Modest Amaro kompletnie zmienił podejście do życia. Za sprawą nawrócenia zrezygnował z pokazywania się w mediach. Wraz z rodziną wyprowadził się na ranczo. Rezydencja szefa kuchni robi ogromne wrażenie. Nie da się ukryć, że postawił na luksus. 

Zobacz wideo Wojciech Modest Amaro: Góry inspirują mnie kulinarnie

Tak mieszka Wojciech Modest Amaro. Rezydencja robi wrażenie

Wojciech Modest Amaro stanął na ślubnym kobiercu w 2012 roku. Wraz z żoną Agnieszką Amaro doczekał się dwóch synów: Nicolasa i Gabriela. Wychowuje również dwie córki z poprzedniego związku swojej ukochanej. Jakiś czas temu para zrezygnowała z medialnego życia. Żona szefa kuchni aktywnie działa jednak w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała ponad 18 tysięcy obserwujących. Co jakiś czas publikuje zdjęcia rezydencji, co przykuwa uwagę fanów. Małżeństwo wybudowało dom na działce, na której wcześniej był jedynie sad.

Tak mieszka Wojciech Modest AmaroTak mieszka Wojciech Modest Amaro fot. TVN/'Kulisy sławy'/screenshot

Imponująca posiadłość jest pokaźnych rozmiarów. Składa się na nią nie tylko ogromny dom. Rodzina Amaro może korzystać również z basenu. To jednak nie wszystko. Wojciech i Agnieszka wielokrotnie pokazywali, że natura jest dla nich bardzo ważna. Z tego powodu na co dzień pielęgnują dużych rozmiarów ogród i sad. Ponadto mogą pochwalić się również drewnianym tarasem i altanką.

Tak mieszka Wojciech Modest AmaroTak mieszka Wojciech Modest Amaro fot. TVN/'Kulisy sławy'/screenshot

Szczególną uwagę przyciąga pewien element posiadłości. Jakiś czas temu Wojciech Modest Amaro zdecydował się na wybudowanie kapliczki tuż obok domu. Wszystko za sprawą jego mocnej więzi z Bogiem. Jakiś czas temu wyznał, że wiara jest bardzo ważna w jego życiu. "Ta wiara ma właśnie przemieniać człowieka, a nie być jedynie fasadą, gdy nasze postępowanie nie ulega zmianie, poprawie czy wręcz jest w opozycji do nauki Jezusa" - mówił w jednym z wywiadów.

Tak mieszka Wojciech Modest Amaro z żoną. Rezydencja robi wrażenieTak mieszka Wojciech Modest Amaro z żoną. Rezydencja robi wrażenie fot. 'Kulisy sławy'/TVN/screenshot

Wystrój wnętrz domu Amarów to dzieło żony szefa kuchni. Agnieszka Amaro zadbała o imponujące wykończenie

Posiadłość Wojciecha i Agnieszki robi wrażenie nie tylko od zewnątrz, ale również w środku. Warto podkreślić, że wystrojem wnętrz zajęła się ukochana szefa kuchni. Co jakiś czas pokazuje ujęcia z różnych pomieszczeń. Posiadłość rodziny jest zaaranżowana w jasnych kolorach. W salonie oprócz białego kominka znajdziemy drewnianą podłogę i beżowe elementy. Wojciech Modest Amaro wraz z żoną stawiają również na przełamanie koloru. W jednym z pokoi znajdują się jasnoniebieskie drzwi.

Agnieszka AmaroAgnieszka Amaro fot. Instagram/@amaroaga/screenshot

Agnieszka Amaro jakiś czas temu pochwaliła się wykończeniem pomieszczenia jednego z synów. I tutaj przeważają jasne odcienie. Dominuje beżowy oraz brązowy. Nie da się ukryć, że wnętrza rodziny znanego szefa kuchni pasują do siebie kolorystycznie i zostały wykonane z wyjątkową uwagą. Więcej zdjęć luksusowej posiadłości Amarów znajdziecie w galerii.

Tak mieszka rodzina AmaroTak mieszka rodzina Amaro fot. Instagram/@amaroaga/screenshotWięcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.