Wiemy, dlaczego Zendaya może być w Polsce. Beyonce nie ma z tym nic wspólnego [PLOTEK EXCLUSIVE]

Dość niespodziewanie Zendaya pojawiła się na koncercie Beyonce na PGE Narodowym. Jak się domyślamy, zobaczenie występu artystki na żywo nie było celem wizyty aktorki w Polsce.

Na 27 i 28 czerwca w Warszawie zaplanowano dwa koncerty Beyonce, które odbywają się w ramach trasy "Renaissance World Tour". Spektakularny show przyciągnął tłum fanów, wśród których znalazła się także plejada gwiazd. Nie tylko polskich, ale również zagranicznych - czujni fani na trybunach PGE Narodowego wypatrzyli Lizzo oraz Zendayę i jej ukochanego Toma Hollanda. Wygląda na to, że nie tylko wykonawczyni "About Damn Time", ale też gwiazda "Euforii" wystąpi na rozpoczynającym się właśnie Open’erze.

Zobacz wideo Kozidrak o playbacku

Zendaya niespodzianką na Open'er Festival? Wiele na to wskazuje

Koniec czerwca to prawdziwa gratka dla fanów muzyki w Polsce. W Warszawie zaplanowano dwa koncerty Beyonce, a 28 czerwca w Gdyni rozpoczyna się tegoroczny Open'er Festival. Obecność Lizzo na występie Beyonce nie dziwi - wokalistka już w środę sama pojawi się jako headlinerka pierwszego dnia gdyńskiego festiwalu. Wszystko wskazuje na to, że obecność gwiazdy "Euforii" także związana jest z Open'erem.

W sobotę 1 lipca w Gdyni wystąpi bowiem Labrinth, z którym Zendaya nagrała wspólnie muzykę do serialu. Co więcej, serialowa Rue pojawiła się niespodziewanie podczas koncertu Labrintha na tegorocznej Coachelli i wspólnie z nim zaśpiewała dwa utwory. Polscy fani aktorki, którzy w sobotę będą obecni na Open'erze, mogą więc już chyba zacierać ręce. Więcej zdjęć gwiazdy "Euforii" znajdziecie w galerii na górze strony.

Zendaya na CoachelliZendaya na Coachelli YouTube/YIHAN JIN

Nie tylko Lizzo i Zendaya, ale też polskie gwiazdy znakomicie bawiły się na pierwszym koncercie Beyonce. Na PGE Narodowym 27 czerwca pojawili się m.in. Paulina Smaszcz, Julia Wieniawa, Roksana Węgiel, Jessica Mercedes czy Krzysztof Stanowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.