Kuba Błaszczykowski mógł liczyć na wsparcie podczas pożegnalnego meczu. Znane gwiazdy kibicowały z loży VIP

Za nami mecz Polska - Niemcy. Kibice po raz ostatni mogli obserwować Kubę Błaszczykowskiego na murawie. Piłkarz mógł liczyć na ogromne wsparcie nie tylko ze strony fanów, ale również znanych gwiazd.

16 czerwca 2023 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się długo wyczekiwany mecz Polska - Niemcy. Towarzyskie spotkanie nieco różniło się od poprzednich. To właśnie na nim został pożegnany Jakub Błaszczykowski. Piłkarz podjął decyzję o przejściu na sportową emeryturę. Błaszczykowski mógł liczyć na ogromne wsparcie ze strony kibiców i fanów. Nie zabrakło także znanych gwiazd z polskiego show-biznesu. Wielu z nich osobiście pojawiło się na stadionie. 

Zobacz wideo Sektor Jakuba Błaszczykowskiego na meczu Polska - Niemcy. Kibicuje brat Dawid

Kuba Błaszczykowski ostatni raz zagrał w barwach biało-czerwonych. Kto mu kibicował?

Kuba Błaszczykowski zadebiutował w reprezentacji Polski w 2006 roku. Swoją pierwszą rozgrywkę zaliczył z Arabią Saudyjską. Niestety, przyszła pora na emeryturę i ostatni mecz w barwach biało-czerwonych. 16 czerwca założył koszulkę naszej reprezentacji po raz 109. Błaszczykowski mógł liczyć na gorące pożegnanie. Prezes PZPN Cezary Kulesza podsumował jego karierę, a współpracę z piłkarzem ujął w trzech słowach: "To był zaszczyt". 

 

Wśród kibiców nie zabrakło znanych polskich gwiazd. Celebryci z wielką radością kibicowali Kubie Błaszczykowskiemu. Relacje z meczu publikowali za pomocą mediów społecznościowych. Niektórzy z nich pojawili się również osobiście na stadionie, gdzie obserwowali zmagania sportowców z komfortowej strefy VIP. Wśród nich nie zabrakło Rafała Brzoski i Omeny Mensah. Na miejsce dotarły także Karolina Szostak i Sandra Kubicka. Nie można również zapomnieć o drugich połówkach polskich sportowców. Na trybunach można było zauważyć między innymi Klaudię Kurek czy Agatycze. 

Gwiazdy wspierają Kubę BłaszczykowskiegoGwiazdy wspierają Kubę Błaszczykowskiego fot. https://www.instagram.com/karolinaszostak/, https://www.instagram.com/sandrakubicka/, https://www.instagram.com/klaudiaxkurek/screenshot

Na meczu Polska - Niemcy nie zabrakło Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Jak się okazało, wśród fanów piłki nożnej jest również inna celebrycka para, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Oboje pokusili się o zdjęcia na profilach na Instagramie. Pokazali, jak kibicują polskiej reprezentacji. To jednak nie wszystko. Majdan postawił na wyjątkową stylizację. Zdecydował się na polski akcent na koszulce. "Mój mąż założył orzełka. Ja się go pytam: przebrałeś się za flagę?" - powiedziała z uśmiechem Małgorzata Rozenek. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.