Błaszczykowski kupił trzy luksusowe apartamenty w Warszawie. Widok z okien obłędny. Po sąsiedzku Lewandowscy

Kuba Błaszczykowski inwestuje pieniądze w nieruchomości. Właśnie zakupił trzy luksusowe apartamenty w samym centrum Warszawy.

Kuba Błaszczykowski to jeden z bardziej ceniących sobie prywatność polskich piłkarzy. Rzadko publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z bliskimi, nie chwali się filantropijnymi inicjatywami. A tych ma na swoim koncie sporo. Sportowiec prowadzi fundację "Ludzki Gest", której celem jest pomaganie dzieciom i młodzieży. Teraz wyszło na jaw, że Błaszczykowski właśnie zakupił trzy apartamenty. Przy okazji zadbał też o swoją organizację, gdyż inwestorzy apartamentowca przekazali datek na potrzebujących.

Kuba Błaszczykowski kupił luksusowe apartamenty

Nieruchomości znajdują się w jednym z najbardziej luksusowych wieżowców w Warszawie. Błaszczykowski uznał, że teraz jest idealny moment na inwestycję pieniędzy:

To dobry moment na zainwestowanie kapitału, a luksusowe nieruchomości to bezpieczna lokata. Historia pokazuje, że ten rynek charakteryzuje się dużą odpornością na kryzysy. Wartość takich nieruchomości wciąż rośnie, a ich ceny na rynku warszawskim są znacznie niższe niż w Berlinie. Rynek niemiecki znam dość dobrze. Jakość wykończenia wnętrz ZŁOTEJ 44 to najwyższy, światowy poziom porównywalny do znacznie droższych europejskich inwestycji. Dodatkowo cieszy mnie to, że apartamentowiec dysponuje bogatym zapleczem sportowym, ze wspaniałym basenem i profesjonalną siłownią - zachwalał.
Zobacz wideo Te utwory napędzają naszych piłkarzy

Jak się dowiadujemy z informacji prasowej, apartamenty piłkarza wykończono "pod klucz", a zostały zaprojektowane przez renomowaną, londyńską pracownię architektoniczną. Na podłogach znajdziemy ciemne, dębowe drewno, łazienki wykończono marmurami. Lokale znajdują się na wysokich piętrach, a z okien rozpościera się widok na panoramę stolicy oraz na Pałac Kultury i Nauki. Nie wiadomo, ile kosztowały mieszkania. Media podają, że rekordowa cena, za jaką jeden z właścicieli nabył nieruchomość, wyniosła 7 milionów złotych brutto. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Błaszczykowski, jeśli zamieszkałby w jednym z lokali, miałby za sąsiadów kolegów z branży. W tym samym budynku zamieszkał niedawno Artur Boruc z rodziną. Mieszkania posiada tam także m.in. Robert Lewandowski.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.