Syn Rozenek i Majdana kończy trzy lata. Była zabawa. Radosław: Henryk bawi się świetnie, ja trochę mniej

"Czas tak szybko leci" - stwierdziła Małgorzata Rozenek, informując, że jej najmłodszy syn skończył właśnie trzy lata. Zabawa urodzinowa z Henrykiem nie wszystkim domownikom przypadła jednak do gustu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przyzwyczaili fanów do regularnych relacji z codziennego życia, które zamieszczają w mediach społecznościowych. A że 10 czerwca ich długo wyczekiwany syn skończył trzy lata, dumni i szczęśliwi rodzice nie mogli pominąć tego tematu. Filmiki z tego, jak spędzają z Henrykiem urodziny, również pojawiły się w internecie.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek obchodziła 45. urodziny

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan opowiadają o trzecich urodzinach Henryka

Nie jest tajemnicą, że syn Małgorzaty i Radosława, podobnie jak dwóch synów gwiazdy TVN, których ma z Jackiem Rozenkiem, przyszedł na świat dzięki in-vitro. Dziś prezenterka walczy o refundację tej metody przez NFZ i chętnie wypowiada się na jej temat. Nie ukrywa też twarzy dzieci i jako szczęśliwa mama dumnie świętuje z nimi publicznie wszystkie ważne momenty. Obserwatorom Rozenek nie umknie więc fakt, że Henryk skończył właśnie trzy lata.

Kto ma dzisiaj urodzinki? Henryk ma! Trzy latka mój Henio, moja perła dzisiaj kończy. I umie pokazać trzy na paluszkach (...) Taki piękny dzień przed nami. Czas tak szybko leci. Mały dzidziuś był najpierw marzeniem mamusi i tatusia, potem był dzidziusiem w brzuszku, a teraz jest takim dużym chłopczykiem ukochanym" - powiedziała rozemocjonowana Małgorzata Rozenek na InstaStories.

Gwiazda TVN, siedząc z synem w ogrodzie, wygłupiając się na leżaku i nie szczędząc mu całusów, zdradziła też, że po południu Henryka odwiedzi babcia z dziadkiem. Radosław Majdan też poświęcił mu czas od samego rana. On pokazał filmik, jak Henryk siedzi z nim w zaparkowanym przed domem aucie i bawi się, że go prowadzi.

Dzisiaj mamy wyjątkowy dzień w naszej rodzinie, bo Henryk dzisiaj obchodzi trzecie urodziny. Będziesz dmuchał świeczki, tak? My sobie siedzimy tak właśnie od siódmej rano. Henryk bawi się świetnie, ja trochę mniej świetnie, więc piję sobie kawę i dotrzymuję towarzystwa kierowcy - śmiał się Majdan na swojej relacji.

W rodzinie Małgorzaty Rozenek wiele osób ma urodziny w maju i czerwcu. Okres urodzinowych imprez zaczyna Radosław Majdan (10.05.), a następnie urodziny świętuje syn Tadeusz (25.05.). Prezenterka urodziła się zaś 01.06, a jej najstarszy syn Stanisław 04.06. Teraz przyszła pora na zabawę dla Henryka. Okazji do rodzinnych imprez i kosztowania tortów ostatnio więc wśród bliskich Rozenek i Majdana nie brakuje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.