Jacek Rozenek szczerze relacjach z Radosławem Majdanem. Mówi, czy jest zazdrosny o synów

Jacek Rozenek w najnowszym wywiadzie otworzył się na temat relacji z obecnym mężem swojej byłej żony. Okazuje się, że Radosław Majdan jest jego przyjacielem.

Jacek Rozenek przez dziesięć lat tworzył małżeństwo z Małgorzatą Rozenek, z którą doczekał się dwójki dzieci - Stanisława i Tadeusza. Niestety ich związek nie przetrwał. Celebrytka po rozwodzie związała się z Radosławem Majdanem, z którym doczekała się jeszcze jednego syna Henryka. Byli małżonkowie od lat pozostają jednak w bardzo dobrych relacjach i śmiało mogą nazwać siebie przyjaciółmi. W nowym wywiadzie aktor zdradził, że znalazł w parze oparcie po udarze.

Zobacz wideo "Nie wyobrażam sobie teraz ciągnięcia jakiejś dziewczyny do ślubu"

Jacek Rozenek o relacjach z Radosławem Majdanem 

Jacek Rozenek w rozmowie z Plotkiem wspominał małżeństwo z byłą ukochaną. Jak przyznał, przez pięć lat żyli z Małgorzatą Rozenek jak w bajce, jednak później zaczęło się sypać. Nie oznacza to jednak, że po rozstaniu nie mogli na siebie liczyć. Podzielili się opieką nad synami i ustalili, jak będą spędzać święta. Wiele jednak się zmieniło, kiedy w 2019 roku doznał udaru. W "Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej" wyznał, że przez problemy zdrowotne część jego obowiązków nad dziećmi przejął Radosław Majdan. Jest mu za to bardzo wdzięczny.

Czułem ogromną wdzięczność dla Małgosi i dla Radka, że mogą się nimi zaopiekować w takiej trudnej sytuacji. I to jest tyle. A to, że oni są moimi przyjaciółmi takimi najgłębszej miary, to ja zawsze wiedziałem. Nie jestem w stanie powiedzieć, jak bardzo jestem wdzięczny - mówił Jacek Rozenek w "Gwiazdozbiorze Jaruzelskiej".

Te gwiazdy żałują operacji plastycznych Grey w jedną noc straciła tożsamość, a Cox uważa, że jej twarz wygląda dziwnie

Jacek Rozenek zdradza czy jest zazdrosny o relacje Majdana z jego synami

Na przestrzeni ostatnich lat Radosław Majdan nawiązał bliższą relację również z synami Małgorzaty Rozenek i jej byłego męża. Spędzają razem święta, wyjeżdżają na wakacje i dzielą rodzinne wspomnienia. Jacek Rozenek w rozmowie z Moniką Jaruzelską wyznał jednak, że nigdy nie był o nich zazdrosny. Cieszy się, że Stanisław i Tadeusz są pod dobrą opieką. 

Ani przez sekundę nie było takiej bariery między mną a moimi synami. Moi synowie to jest w ogóle świat osobny. Ja zawsze czułem się ich ojcem. Zawsze. Więc ja nie mam ani cienia jakiegokolwiek żalu. Jestem bardzo wdzięczny Małgosi i Radkowi, że się nimi zajmują - dodał Jacek Rozenek.
Więcej o: