Syn Małgorzaty Rozenek skończył 13 lat. Zdradziła, co robiła tuż przed porodem. "Miało się pomysły"

Tadeusz Rozenek skończył 13 lat. Małgorzata Rozenek zdradziła, co robiła w dniu porodu. Sama jest zaskoczona.

Małgorzata Rozenek od lat spełnia się jako osobowość telewizyjna oraz celebrytka. Miała okazję prowadzić "Perfekcyjną Panią Domu", "Projekt Lady", a kilka miesięcy temu zasiliła skład "Dzień dobry TVN". W wolnych chwilach chętnie udziela się w mediach społecznościowych. To właśnie tam możemy znaleźć piękne rodzinne kadry i szczegóły z życia prywatnego. Właśnie ukazała się relacja z 13. urodzin jej syna. Przy okazji podzieliła się ciekawą anegdotą. 

Zobacz wideo "Spotykaliśmy się 2-3 miesiące, zanim poznałem chłopaków", czyli jak Majdan poznał dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan

Syn Małgorzaty Rozenek skończył 13 lat 

Małgorzata Rozenek w latach 2003-2013 była związana z Jackiem Rozenkiem, z którym doczekała się dwóch synów Stanisława i Tadeusza. Później związała się z Radosławem Majdanem, a owocem ich miłości jest mały Henryk. W ich rodzinie każdy ma urodziny na przełomie maja i czerwca, dlatego ten okres obfituje w imprezy. Teraz przyszła pora na Tadzia, który właśnie skończył 13 lat. Z tej okazji przygotowano dla niego spory tort z motywem pola golfowego, co nawiązuje do jednej z jego pasji. Były drzewka, wóz, piłeczki i dołki. Uwagę zwraca czerwony napis "Tadeusz" i czerwona chorągiewka. Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

 
Ten 13-letni golfista charakter odziedziczył po mamie, więc dzieje się i nie ma nudy. Kochamy naszego Tadzia bardzo mocno - pisała Małgorzata Rozenek.

Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek Dzieci tych gwiazd żyją w luksusie. Złota kołyska i mini-ferrari to dopiero początek

Małgorzata Rozenek przed porodem kosiła trawnik

Przy okazji urodzinowego wpisu Małgorzata Rozenek postanowiła się podzielić historią sprzed 13 lat. Okazuje się, że urodziła Tadeusza przed terminem, który miała wyznaczony na początek czerwca. 24 maja stwierdziła jednak, że musi skosić trawnik i wtedy zaczął się poród. Prezenterka przyznała, że był to dość ciekawy pomysł, biorąc pod uwagę, że była w zaawansowanej ciąży, a jak wiadomo, prace w ogrodzie raczej nie należą do najmniej obciążających czynności. 

24 maja należy do Tadeusza. Miał się urodzić na początku czerwca, ale jego mamusia postanowiła skosić trawę. Tak, tak miało się pomysły - wyznała.
Więcej o: