Projekt Lady

Projekt Lady

„Projekt Lady” to polski program typu reality show emitowany na antenie telewizji TVN. Prowadzącą jest Małgorzata Rozenek–Majdan. W programie spotykają się dziewczyny prowadzące imprezowy styl życia i z pomocą mentorek poznają zasady dobrego zachowania, które pomogą im przeobrazić się w eleganckie damy.

Nazwa programu: „Projekt Lady”
Rodzaj programu: reality show
Prowadząca: Małgorzata Rozenek-Majdan
Data premiery: 27 czerwca 2016
Liczba odcinków: 9
Liczba sezonów: 1
Czas trwania: około 45 min
Stacja telewizyjna: TVN

Zasady programu „Projekt Lady”

Do programu„Projekt Lady” zgłaszają swój udział dziewczyny, które prowadzą imprezowe życie i mają problemy z kulturalnym zachowaniem w różnych sytuacjach. Uczestniczki programu są w wieku od 18 do 24 lat. Kobiety uczą się zasad dobrego zachowania w pałacu w Radziejowicach, który położony jest w województwie mazowieckim. Tam pod bacznym okiem mentorek, którymi są Irena Kamińska–Radomska i Tatiana Mindewicz–Puacz dziewczyny poznają czym są dobre maniery. Prowadzącą, a jednocześnie osobą, która wspiera i motywuje uczestniczki jest Małgorzata Rozenek–Majdan, znana z programu „Perfekcyjna Pani Domu” emitowanego na antenie telewizji TVN Style. Począwszy od drugiego odcinka programu eliminowane są uczestniczki, które zrobiły najmniejsze postępy i nie radzą sobie z stawianymi przed nimi zadaniami. Do finału docierają trzy uczestniczki i to właśnie spośród najlepszej trójki wybiera się zwyciężczynię. Uczestniczka, która zrobiła największe postępy wygrywa stypendium w szkole w Wielkiej Brytanii wraz z pobytem opłaconym na trzy miesiące.

Finał pierwszej edycji programu

Finałowy odcinek pierwszej edycji „Projektu Lady” był wyemitowany na antenie TVN 29 sierpnia 2016 roku. Uczestniczki, które dotarły do finału to Patrycja Wieja, Pamela Szczepek i Angelika Karwowska. W finałowym odcinku dziewczyny spotkały się z samotnymi matkami i ich pociechami oraz poznały ich historie. Uczestniczki miały za zadanie przygotowanie pałacu na przyjazd młodych matek. Podczas rozmów z matkami i zabawy z dziećmi można było wyraźnie zauważyć jak bardzo zmieniło się zachowanie uczestniczek „Projektu Lady”.
Na koniec programu odbyła się uroczysta gala, na której pojawiły się wszystkie uczestniczki programu. Zwyciężczynią pierwszej edycji jest Patrycja Wieja.

projekt lady

Więcej o:

projekt lady

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.