"Projekt Lady". Karolina Plachimowicz przeszła ogromną metamorfozę. Jest nie do poznania. "Szok"

Karolina Plachimowicz to jedna z uczestniczek drugiej edycji programu "Projekt Lady". Chociaż kobieta nie przeszła do finału, została na długo zapamiętana przez fanów. W życiu Karoliny nie brakowało skandali i problemów finansowych, teraz jednak można zaobserwować u niej całkowitą metamorfozę.

"Projekt Lady", emitowany przez stację TVN program, ma na celu metamorfozę i zmianę złych nawyków u młodych dziewczyn, które dotychczasowo prowadziły imprezowy i wyzwolony styl życia. Jedną z uczestniczek była Karolina Plachimowicz, która, co prawda, nie przeszła do finału, jednak mimo to wzbudziła sympatię widzów, którzy licznie śledzą jej dalsze losy. Ostatnio pochwaliła się nową sylwetką.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan straciła swój program? W tym sezonie też go nie będzie

Zobacz wideo Patrycja Wieja z Projekt Lady: Rozenek mnie zabije

"Projekt Lady". Karolina Plachimowicz nie przypomina samej siebie

Programu "Projekt Lady" chyba nikomu nie trzeba przedstawiać - zasłynął głównie z burzliwych losów uczestniczek, niesamowitych przemian i opinii ekspertek od etykiety, które uczyły jak być "damą". Jedną z bohaterek drugiego sezonu nagrywanego w pałacu w Radziejowicach, była Karolina Plachimowicz, która zapamiętana została z burzliwej biografii i temperamentu. Dzisiaj kobieta przeszła totalną metamorfozę - jak się okazuje, nie tylko w wyglądzie, ale i trybie życia.

Zaledwie rok temu fani Karoliny Plachimowicz mogli być świadkami jej medialnego upadku - wszystko przez długi, prywatne problemy i utratę praw rodzicielskich nad córką. Wówczas uczestniczka "Projektu Lady"  zorganizowała nawet internetową zbiórkę pieniędzy, która miała jej pomóc wyjść na prostą. 

Karolina PlachimowiczKarolina Plachimowicz z "Projekt Lady" tonie w długach i prosi o pomoc

Od tamtej pory sporo się jednak u niej zmieniło. Karolina postanowiła wziąć się za siebie i uporać z dręczącymi problemami. Kobieta postawiła także na walkę z kompleksami, które dotychczas były jej dużym brzemieniem. Zgubiła sporo kilogramów, a teraz coraz częściej prezentuje smukłą sylwetkę i odsłania zgrabne nogi. Plachimowicz chętnie dzieli się zdjęciami, na których eksponuje swoje atuty i odważne stylizacje. Za pozytywnymi zmianami stoi najprawdopodobniej miłość, o której wspomina Karolina pod jednym z postów.

Kocham od 11 miesięcy, ale to bardzo trudny związek. Spotkanie dwóch Koziorożców jest jak spotkanie dwóch wulkanów. Docieramy się i staramy akceptować swoje wady i zalety. Poznajemy siebie dopiero tak naprawdę- - napisała na Instagramie.

W komentarzach nie brakuje słow wsparcia, miłych uwag i gratulacji spektakularnej metamorfozy.

Ale przemiana. Szok
Jak to zrobiłaś? Super! - czytamy w komentarzach.

Trzeba przyznać, że zmiana jest imponująca.

 
 
Więcej o: