Roksana Gac wygrała przed laty "Projekt Lady". Dziś planuje ślub z dziewczyną

Pamiętacie Roksanę Gac z "Projektu Lady"? Sprawdziliśmy, co słychać u niej sześć lat po wzięciu udziału w show.

Roksana Gac to zwyciężczyni drugiej edycji "Projektu Lady". W programie TVN-u dała się poznać jako wrażliwa dziewczyna z trudną przeszłością, która mocno stąpa po ziemi. Po zakończeniu emisji show na jakiś czas zdecydowała się zniknąć z mediów i uporządkować sprawy prywatne. Obecnie działa jako influencerka i spełnia się na polu zarówno zawodowym, jak i uczuciowym.

Zobacz wideo Dawid Woliński zadecydował, że zostanie projektantem w 8 klasie szkoły podstawowej. "Pani wysłała mnie do psychologa"

Roksana Gac z "Projektu Lady" przypomniała swoją historię. Jako nastolatka trafiła do domu dziecka

Roksana z "Projektu Lady" opowiedziała o swojej historii w jednym z postów na Instagramie. Napisała, że mając zaledwie 14 lat, trafiła do pogotowia opiekuńczego, a kolejno domu dziecka i ośrodka wychowawczego. Udział w "Projekcie Lady" całkowicie odmienił jej życie. "Wzięłam udział w programie, w którym nauczyli mnie innego spojrzenia na świat i teraz wiem, że mogę osiągać dużo, ale wymaga to ciężkiej pracy. (...) Mam pracę, którą lubię i jestem szczęśliwie zakochana" - czytamy. Jak dziś wygląda? Roksana od czasu udziału w show przyciemniła włosy, jak i postawiła na grzywkę. 

 

Roksana Gac z "Projektu Lady" jest szczęśliwie zakochana. Uczestniczka zaręczyła się z partnerką

Na Instagramie zwyciężczyni "Projekty Lady" nie brakuje także fotografii z jej partnerką. Jeden z wpisów pokazuje nawet ujęcie dłoni pań, na których znajdują się pierścionki zaręczynowe. Wygląda zatem na to, że Roksana Gac planuje zalegalizować swój związek. "Przyszła żona" - czytamy. Wejdźcie do galerii u góry strony, aby zobaczyć więcej zdjęć uczestniczki "Projektu Lady". 

Więcej o: