Pierwsza dziewczyna Ashtona Kutchera została zamordowana. Gdy przyszedł do jej mieszkania, było już za późno

Ashton Kutcher przeżył prawdziwą tragedię. Sprawa rozwiązała się aż 20 lat później. Ashley Ellerin padła ofiarą "rozpruwacza z Hollywood".

Ashley Ellerin i Asthon Kutcher poznali się przez wspólnych przyjaciół w 2000 roku. Choć aktor był wówczas na początku swojej kariery, już wtedy uznano go za wschodzącą gwiazdę Hollywood. Ashley studiowała na Fashion Institute of Design of Merhandising w Los Angeles. W tamtym czasie Kutcher miał już na koncie rolę w znanym filmie "Stary, gdzie moja bryka?". Para szybko się w sobie zakochała. W lutym 2001 roku postanowili stworzyć związek. 22-letnia Ashley miała przed sobą całe życie.

Zobacz wideo "U ciebie czy u mnie?" - Ashton Kutcher i Reese Witherspoon znów zachwycają [ZWIASTUN]

Pierwsza miłość Ashtona Kutchera padła ofiarą "rozpruwacza z Hollywood"

21 lutego 2001 roku miała miejsce ceremonia wręczenia nagród Grammy. Ashton Kutcher i Ashley Ellerin planowali wspólnie wybrać się na oficjalną imprezę, tuż po wydarzeniu. Zakochani mieli spotkać się około godziny 20:00. Dziewczyna aktora rzuciła się w wir przygotowań. Gdy wychodziła spod prysznica, została zaatakowana. Padła ofiarą "rozpruwacza z Hollywood". Jak udało się ustalić, morderca pchnął ją nożem aż 47 razy, z czego 12 uznano za śmiertelne. Na dłoniach i prawym przedramieniu Ashley znaleziono liczne rany obronne.

 

Na nieszczęście, tego dnia Ashton Kutcher spóźnił się na umówioną randkę. Około 22:00 zadzwonił do dziewczyny, aby poinformować, że już jest w drodze. Niestety, nikt nie odbierał. W końcu dotarł do mieszkania ukochanej, ale nikt nie otwierał mu drzwi. Aktor zauważył, że w środku paliło się światło, a samochód Ashley stał na podjeździe. Wydawało mu się to dziwne, więc zajrzał do środka przez okno. Zauważył jedynie, że na dywanie coś zostało rozlane. Na początku skojarzyło mu się z winem. "Zapukałem. Nie było odpowiedzi. Zapukałem ponownie. I znowu brak odpowiedzi. Założyłem, że ponieważ się spóźniłem, wkurzyła się na mnie i wyszła" - wyznał w rozmowie z Glamour. Kutcher uznał, że jego dziewczyna jest zła i na imprezę Grammy udał się sam. Następnego dnia planował ją przeprosić. Nie wiedział, że Ashley już nie żyła. Na dywanie rozlana była jej krew.

"Rozpruwacz z Hollywood" otrzymał najwyższą karę

Ciało Ashley Ellerin zostało znalezione dopiero następnego dnia. Na zabitą dziewczynę natknęła się jej współlokatorka, Jennifer Disisto. Dalsze śledztwo wykazało, że Ashley zamordował 24-letni Michael Gargiulo, którego poznała kilka miesięcy wcześniej. Świadkowie zeznali, że miał obsesję na jej punkcie. Otrzymał miano "rozpruwacza z Hollywood". Prawie 20 lat później, bo w 2019 roku zabójca został skazany na karę śmierci, jednak jego obrońcy zwrócili się do Sądu Apelacyjnego. W 2021 roku po raz kolejny powrócono do sprawy. Ashton Kutcher do dziś zmaga się z traumą związaną z tym wydarzeniem. ZOBACZ TEŻSeryjny morderca wysłał córce list z więzienia. Zdumiewające, co do niej napisał i co zamieścił w środku