Doda poprowadzi festiwal w Sopocie. Zdradza plany: Dodam trochę pikanterii [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda oficjalnie ogłosiła, że zostanie jedną z prowadzących tegoroczny festiwal w Sopocie. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, co zaplanowała na ten wyjątkowy czas. Będzie w jej stylu.

Tegoroczny Polsat Super Hit Festiwal zbliża się wielkimi krokami. Już 26 maja największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej będą miały okazję wystąpić w Sopocie. Stacja powoli zaczęła odsłaniać pierwsze nazwiska. Wiadomo już, że będziemy mogli posłuchać między innymi Julii Wieniawy, Agnieszki Chylińskiej, Dawida Kwiatkowskiego, Maryli Rodowicz, Michała Szpaka czy Sary James. Jedna z polskich piosenkarek została wyjątkowo doceniona. Okazuje się, że Doda zasili szeregi prowadzących wydarzenie.

Zobacz wideo Doda o braku solidarności, Woźniak-Starak i konfliktach z gwiazdami

Doda zdradza plany na festiwal w Sopocie

W ubiegłym roku Doda miała okazję świętować na sopockiej scenie 20-lecie kariery, gdzie wystąpiła między innymi u boku Michała Wiśniewskiego czy Justyny Steczkowskiej. Wygląda na to, że i tegoroczny festiwal będzie dla niej niezwykle ważnym wydarzeniem. Za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że tym razem pojawi się w roli zarówno piosenkarki, jak i prowadzącej. Nie kryła podekscytowania. "Kochani, pełną parą zaczynamy sezon festiwalowy! Już 17.05 zapraszam konferencję Sopot Hit festiwal. Kto będzie w Sopocie 26 maja, jak będę stać na scenie jako prowadząca i piosenkarka?" - pisała Dorota Rabczewska. Postanowiliśmy zapytać piosenkarkę, czy już zaplanowała coś specjalnego na tę okazję. Okazuje się, że jak zwykle zadba o to, żeby było dość zabawnie i z nutką pikanterii. 

Wszędzie tam, gdzie jest publiczność scena i dobra energia, czuję się pewnie i na swoim miejscu. Jak zwykle dodam trochę pikanterii poczucia humoru i spontaniczności - mówiła Doda w rozmowie z Plotkiem.

Doda odrzuciła zaproszenie Woźniak-Starak do "trójkąta"

Doda ma ostatnio bardzo dobrą passę. Po wydaniu płyty "Aquaria" zdjęto z niej bana w stacjach telewizyjnych i w końcu możemy ją oglądać nie tylko na Polsacie, lecz także w TVP czy TVN. Mimo to trzyma się pewnych "zasad" i nie przyjmuje zaproszeń między innymi od Agnieszki Wożniak-Starak. Ta jakiś czas temu zaproponowała jej rozmowę w "trójkącie" z nią i Gabi Drzewiecką. Managerka Dody odpowiedziała im, że "musimy podziękować za zaproszenie, ale to się jednak nie uda". Woźniak-Starak w rozmowie z Plotkiem zdradziła jednak, że wciąć jest chętna porozmawiać z wokalistką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.