Doda nową wokalistką Ich Troje? Michał Wiśniewski kiedyś złożył jej propozycję. Piosenkarka odniosła się do tego

Doda udzieliła wywiadu, w którym odpowiedziała na pytanie, czy chciałaby być członkinią zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski też powiedział, co myśli o tym pomyśle.

Więcej artykułów na temat wypowiedzi Dody przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Doda udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym zdradziła, czy dołączyłaby do zespołu Ich Troje. Okazuje się, że piosenkarka ma konkretne stanowisko w tej sprawie. Michał Wiśniewski zgodził się z jej słowami.

Zobacz wideo Jaką szefową jest Doda?

Anna LewandowskaLewandowska nie zawsze była królową stylu. Zaliczyła sporo wpadek

Doda szczerze odpowiada na pytanie o dołączenie do Ich Troje. "Pozabijalibyśmy się"

Wokalista podczas jubileuszu kariery zaprosiła na scenę wiele znanych i lubianych muzyków. Wśród nich był m.in. Michał Wiśniewski, który, jak się teraz okazuje, kiedyś proponował Dodzie współpracę z zespołem Ich Troje. Piosenkarka powiedziała, że ten pomysł nigdy nie doszedłby do skutku, ponieważ była już frontmenką w zespole Virgin i nie chciałaby tego powtórzyć z Ich Troje.

Nigdy by to nie doszło do skutku, bo byłam główną wokalistką swojego zespołu rockowego - podkreśliła Doda.

Powód? Dość prosty. Doda zauważa, że ją i Wiśniewskiego mogłaby poróżnić różnica charakterów.

Pozabijalibyśmy się - dodała.

Jak informuje portal, wokalista zespołu ich Troje także odpowiedział, że ich różne osobowości byłyby trudne do pogodzenia. 

Doda w zespole Virgin

Piosenkarka swego czasu była związana z zespołem Virgin, z którym stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. Polski zespół pop-rockowy powstał w 2000 roku, a jego założycielem był Tomasz Lubert. Pierwszego stycznia 2007 roku na oficjalnej stronie zespołu Virgin, Tomasz Lubert opublikował oświadczenie o zakończeniu działalności grupy. Powodem rozwiązania miały być według założyciela zespołu: "różnice interesów i problemy w życiu prywatnym". Doda po zakończeniu współpracy z zespołem zdecydowała się na rozpoczęcie działalności solowej, a jej kariera kolejny raz nabrała rozpędu.

Więcej o: