Doda na co dzień w ogóle się nie maluje. Z kolei Cichopek bez makijażu to niezbyt częsty widok. Gwiazdy w wersji sauté

Gwiazdy coraz chętniej publikują w sieci nagrania i zdjęcia, na których widać je bez makijażu. Przejrzeliśmy ich instagramowe profile i wybraliśmy kadry, na których pozują w naturalnym wydaniu.

Kiedyś gwiazdy niechętnie pokazywały się bez starannie wykonanego makijażu. W naturalnej odsłonie mogliśmy jedynie je zobaczyć na zdjęciach paparazzi. Czasy się jednak zmieniły. Obecnie naturalność zaczyna być coraz modniejsza i znane osoby często pokazują się w wersji sauté. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska może pochwalić się gładką i promienną cerą. "Lewa" na co dzień stawia na bardzo delikatne podkreślenie urody i tylko przy okazji większych wyjść wybiera mocniejszy make-up. Złośliwi zarzucają jej nadmierne korzystanie z medycyny estetycznej. Trenerka nie komentuje jednak kąśliwych uwag.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Screen: Instagram/@annalewandowska

Wersow 

Na instagramowym profilu Weroniki Sowy znanej także jako Wersow nie brakuje zdjęć, gdzie pozuje w perfekcyjnym makijażu. Ukochana Friza rzadko pokazuje się w naturalnej odsłonie, a szkoda, bo w wersji sauté wygląda ślicznie.

WersowWersow Screen: Instagram/@wersow

Adriana Kalska 

Adriana Kalska aktywnie prowadzi instagramowe konto i chętnie dzieli się z fanami ciekawostkami z życia zawodowego i prywatnego. W sieci nie brakuje również kadrów, na których pozuje bez grama makijażu. Pod takimi zdjęciami nie brakuje komplementów od fanów. 

Cudna jak zawsze.
Bez makijażu to chyba jeszcze piękniejsza - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Adriana KalskaAdriana Kalska KAPiF, Screen: Instagram/@adriana.kalska.official

Marcelina Zawadzka 

Marcelina Zawadzka uchodzi za jedną z najbardziej eleganckich gwiazd w polskim show-biznesie. Zazwyczaj wybiera piękne stylizacje oraz ma pełen makijaż. Jakiś czas temu w opublikowanej na Instagramie relacji zaprezentowała się, w naturalnym wydaniu.

A tak wygląda moja skóra bez grama kosmetyku i filtra - napisała. 

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka KAPiF, Screen: Instagram @marcelina_zawadzka

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska

W nienaganny makijażu często widzimy także Sylwię Bombę i Ewę Mrozowską. Gwiazdy programu "Googlebox. Przed telewizorem" słyną jednak z dużego poczucia humoru i ogromnego dystansu do siebie, dlatego nie mają problemu z tym, żeby pokazywać się także w nieco innym wydaniu. 

Kochane, a to na poprawę humoru dla was! Mamy nadzieję, że wieczór dzięki nam będzie lepszy. Możecie się pośmiać. Nigdy nie uważałyśmy się za idealne, czy Bóg wie jak piękne, ale staramy się, dbamy o siebie. Najpiękniejszym makijażem jest uśmiech i pogoda ducha. Ale trochę tapetki nie zaszkodzi. Zdrówka i oczywiście bądźcie łaskawe w ocenie - napisały na Instagramie.

Sylwia Bomba i Ewa MrozowskaSylwia Bomba i Ewa Mrozowska Screen: Instagram/@ewamrozowska.makeup

Katarzyna Cichopek 

Katarzyna Cichopek rzadko pokazuje się w naturalnym wydaniu. Bez makijażu najczęściej możemy zobaczyć, gdy na Instagramie prezentuje, jak nakłada wieczorną pielęgnację lub publikuje relacje zaraz po treningu. Zdecydowanie częściej powinna pozować bez "upiększaczy" ze swojej kosmetyczki.

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek KAPiF, Instagram: @katarzynacichopek

Paulina Smaszcz 

Paulina Smaszcz często stawia na mocno podkreślone usta i oczy. Nie ma jednak oporów przed tym, aby pokazać się także bez grama makijażu. Zarówno w starannie wykonanym make-upie, jak i bez niego wygląda rewelacyjnie. 

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz Screen: Instagram/@paulina.smaszcz

Marina Łuczenko-Szczęsna 

Piękną cerą może pochwalić się także Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona Wojciecha Szczęsnego nie ukrywa, że dobrze czuje się w naturalnej wersji, a sekretem jej nieskazitelnego wyglądu jest odpowiednio dobrana pielęgnacja. 

Odpowiednia pielęgnacja, odrobina słońca, wit. D i człowiek znowu nabiera pewności siebie. Najważniejsze - samoakceptacja i odpowiednia pielęgnacja - powiedziała jakiś czas temu w opublikowanej na Instagramie relacji. 

Marina Łuczenko-Szczęsna Marina Łuczenko-Szczęsna  KAPiF, Screen: Instagram/@marina_official

Doda 

Nasze zestawienia zamyka Doda. Piosenkarka na scenie często ma mocny makijaż i szalone kreacje, jednak na co dzień stawia na naturalny wygląd. Pod jednym z postów na Instagramie napisała, dlaczego rzadko się maluje. 

Od paru lat nie maluję się w ogóle na co dzień. Wiem, że większość z was mi nadal nie wierzy, ale może te "seksowne" zdjęcia paparazzi to potwierdzą. Cały czas uważam, że brak make-upu to najlepszy kosmetyk dla cery.

DodaDoda KAPiF, Screen: Instagram/@dodaqueen

A jak bez makijażu wyglądają Anna Wendzikowska, Małgorzata Socha czy Dorota Szelągowska? Zdjęcia, na których pozują w naturalnym wydaniu możecie zobaczyć w galerii u góry strony. Znajdziecie tam również fotografie innych znanych osób. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.