Polsat SuperHit Festiwal 2022. Justyna Steczkowska tłumaczy się z wpadki. "Polecacie coś z apteki?"

Justyna Steczkowska podczas występu na Polsat SuperHit Festiwalu zaliczyła wpadkę. Pomyliła scenę sopocką z opolską. Teraz tłumaczy się ogromnymi emocjami i życiem w ciągłym biegu.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Drugiego dnia na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpiła Doda, która świętowała dwudziestolecie swojej kariery. U jej boku zaśpiewała Justyna Steczkowska. Duet ten był o tyle niezwykły, że przecież jeszcze niedawno obie piosenkarki darzyły się szczerą niechęcią. Wygląda na to, że dla wokalistki, która została zaproszona do wspólnego świętowania jubileuszu, występ był bardzo stresujący. Zaliczyła bowiem na scenie wpadkę. Teraz postanowiła się z niej wytłumaczyć.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska ma problem z kręgosłupem przez chodzenie na szpilkach?

Justyna Steczkowska tłumaczy się ze wpadki na Polsat SuperHit Festiwalu

Justyna Steczkowska razem z Dodą zaśpiewała utwór "Znak pokoju". Samo wykonanie piosenki zostało pozytywnie odebrane przez widzów. W internecie pojawiło się wiele zachwytów nad umiejętnościami wokalnymi artystek. Jednak nie obyło się też bez wpadki. Na koniec występu Steczkowska poprosiła zgromadzoną publiczność, by wykonała znak pokoju. Pomyliła wtedy Sopot z Opolem, na co widownia zareagowała salwą śmiechu. Teraz piosenkarka opublikowała na Instagramie post, w którym spróbowała usprawiedliwić pomyłkę ogromnymi emocjami.

Kochani, to był wieczór pełen emocji i stresu tak wielkiego, że pomyliłam Sopot z Opolem. Faktem jest, że żyję już tym drugim, bo 18 czerwca gram duży recital z okazji swoich 50. urodzin. Jestem w trakcie prób, pisania nowych aranży, przymiarek kostiumów i prób z tancerzami. Po prostu wszystko na raz, jak to zwykle bywa w naszej pracy. Niemniej jednak nie zwalnia mnie to z obowiązku ogarniania własnych myśli. Polecacie coś z apteki? Lecytyna pomoże? Dajcie znać - prosiła.
 

Myślicie, że wybrnęła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.