Polsat SuperHit Festiwal. Doda świętuje jubileusz w błyszczącej mini. Nawiązała stylizacją do kultowej kreacji Madonny

Podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu odbył się jubileuszowy koncert Dody. Gwiazda pozowała na ściance w błyszczącej mini. Jak się prezentowała?

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Podczas tegorocznego Polsat SuperHit FestiwaluDoda świętowała swój jubileusz. Artystka występuje na scenie już od 20 lat. Piosenkarka postarała się, aby show z tej okazji było naprawdę wyjątkowe. Występ wokalistki uświetniły największe gwiazdy polskiej muzyki, takie jak Justyna Steczkowska, Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak oraz Dawid Kwiatkowski.

Polsat SuperHit Festiwal. Doda w błyszczącej mini

Jubileuszowy koncert Dody był największym muzycznym wydarzeniem podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu. Fani nie mogli się doczekać przede wszystkim występu artystki w duecie z Justyną Steczkowską, z którą gwiazda przez lata toczyła medialny spór. Panie postanowiły zakopać na dobre wojenny topór i na sopockiej scenie zaśpiewały wspólnie symboliczną piosenkę "Znak pokoju".

Dorota Rabczewska postarała się także, aby wszyscy mówili o jej kreacji. Piosenkarka pojawiła się na ściance w ultrakrótkiej, błyszczącej sukience z asymetrycznym dołem. Góra kreacji nawiązywała do kultowej stylizacji scenicznej Madonny, w której królowa popu występowała w 1990 roku podczas trasy "Blond Ambition". Wokalistka zaszalała również z fryzurą, w długi warkocz wplotła biżuteryjne ozdoby. Całość uzupełniały stonowane dodatki, delikatne bransoletki oraz przezroczyste szpilki.

Na scenie artystka kilkakrotnie zmieniała kreacje. Podczas występu z Justyną Steczkowską zaprezentowała się w sukni typu "księżniczka" w odcieniu neonowego różu.

Jak Wam się podoba jubileuszowa stylizacja Dody? Przyćmiła inne gwiazdy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.