Polsat SuperHit Festiwal. Kayah nie popisała się klasą. Wypowiedziała skandaliczne słowa w stronę fotoreporterów

Kayah występuje podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu. Wokalistka zjawiła się za kulisami wydarzenia, gdzie oczekiwał na nią tłum fotoreporterów. Jak donosi obecny na miejscu reporter Plotka, artystka przywitała ich niewybrednymi słowami. Nie popisała się klasą.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Polsat SuperHit Festiwal co roku ściąga do Opery Leśnej w Sopocie największe gwiazdy estrady. Widzowie przed telewizorami zawsze mogą liczyć na prawdziwe widowisko w rytmie ulubionych hitów. Artyści pieczołowicie przygotowują się do występów na scenie. W tym czasie muszą się również liczyć ze wzmożonym zainteresowaniem mediów. Kayah przyjechała samochodem na miejsce, jednak, jak donosi nasz dziennikarz znajdujący się przed Operą Leśną, nie była w humorze na miłe powitania z fotoreporterami. Zamiast tego zszokowała swoimi słowami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy zaliczyły mega wpadkę z najgłupszymi wypowiedziami. Pamiętacie ciało astralne i Chopina grającego na flecie?

Zobacz wideo Czy Viki Gabor mówi do Kayah "ciociu"? [Koło Plotka]

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kayah nie przebierała w słowach

Kayah jeszcze przed godziną 19.00 publikowała na InstaStory swoje przygotowania do imprezy. Wyglądała wówczas na zadowoloną i odprężona. 

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kayah nie popisała się kulturą. Padły skandaliczne słowaPolsat SuperHit Festiwal 2022. Kayah nie popisała się kulturą. Padły skandaliczne słowa Fot. Instagram/ kayah_official

ZOBACZ: Polsat SuperHit Festiwal 2022. Maleńczuk ze sceny zwrócił się do Wałęsy. "Kto o tym zapomniał, niech se przypomni"

Gdy jednak gwiazda dotarła na miejsce i wychodziła z samochodu, zauważyła czekających na nią fotoreporterów, którzy robili jej zdjęcia. Zamiast powitania z jej słów padły skandaliczne słowa, które ciężko w jakikolwiek sposób usprawiedliwić.

Nie zesrajcie się -  powiedziała wokalistka, po czym szybko przemknęła, zasłaniając się torebką.

Całą sytuację udokumentował również "Fakt", który opublikował nagranie z zajścia.

'Ślub od pierwszego wejrzenia' Screen, Marcin Wichrowski"Ślub od pierwszego wejrzenia". Były uczestnik ocenił show. "Flaki z olejem"

Artystka z pewnością zdaje sobie sprawę z oczywistego faktu, że czekający na nią fotoreporterzy, tak jak ona, są w pracy i starają się wywiązać ze swoich obowiązków. 

Więcej o: