Polsat SuperHit Festiwal. Katarzyna Zdanowicz zaszalała ze stylizacją. W takim krótkim topie jej nie widzieliśmy

Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła fanów swoją stylizacją podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022. Dziennikarka postawiła na kreację, która odsłaniała brzuch.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

20 maja wystartował Polsat SuperHit Festiwal 2022. Do Sopotu przyjechały największe gwiazdy, aby cieszyć się atmosferą miejsca, które teraz jest na ustach całej Polski. W nadmorskiej miejscowości zjawiła się również Katarzyna Zdanowicz. Dziennikarka, która na wizji ma zawsze zachowawczy styl, tym razem odsłoniła nieco ciała.

Zobacz wideo Ralph Kaminski: Kiedyś największym marzeniem było zagrać na scenie alternatywnej festiwalu w Opolu

Katarzyna Zdanowicz zaskoczyła kreacją na Polsat SuperHit Festiwal 2022

Fani w piątek swoją uwagę kierowali nie tylko na występy muzyczne. Zainteresowanie budziły też stylizacje gwiazd. Katarzyna Zdanowicz swoją kreacją zaskoczyła widzów "Wydarzeń". 

Katarzyna ZdanowiczKatarzyna Zdanowicz KAPiF.pl / KAPiF.pl

Dziennikarka miała na sobie kurtkę koszulową w kratę z podwiniętymi rękawami. Dobrała do niej czarny, bardzo krótki top, który odsłaniał brzuch. Postawiła również na niebieskie jeansy o szerokim kroju oraz białe szpilki. Stylizację uzupełniła o małą torebkę i okulary przeciwsłoneczne. Całość świetnie współgrała z delikatnym makijażem i rozpuszczonymi włosami dziennikarki. Więcej zdjęć Katarzyny Zdanowicz oraz innych gwiazd z Polsat SuperHit Festiwal 2022 znajdziecie w naszej galerii.

Podczas piątkowych koncertów nie brakowało emocji. Zespół Enej wykonał piosenkę, która wcześniej została nagrana z ukraińską grupą Kozak System. Członkowie grupy obecnie walczą na froncie przeciwko Rosjanom. Natomiast Maciej Maleńczuk pozdrowił ze sceny Lecha Wałęsę. Wokalista podziękował mu za wyprowadzenie wojsk rosyjskich z Polski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA