Polsat SuperHit Festiwal. Jeden z tancerzy podczas występu nagle pocałował Darię [WIDEO]

Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwalu na scenie zaprezentowała się wokalistka Daria. Zaśpiewała utwór "Love Blind". Pod koniec występu doszło do zaskakującej sceny. Jeden z tancerzy postanowił ją pocałować. Nie wiadomo, czy wyraziła na to zgodę.

Bądź na bieżąco. Więcej o festiwalu w Sopocie przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

20 maja rozpoczął się Polsat SuperHit Festiwal, który odbywa się w Operze Leśnej w Sopocie. Przez trzy dni na scenie zaprezentują się największe gwiazdy estrady i odśpiewają lubiane przez widzów utwory. Na scenie nie mogło zabraknąć Darii, która zaprezentowała bijący rekordy popularności utwór "Love Blind". Jej występ zakończył się w zaskakujący sposób, a wszystko za sprawą niespodziewanego pocałunku. Nie wiadomo jednak, czy był wyreżyserowany, a przede wszystkim czy Daria wyraziła na niego zgodę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polsat SuperHit Festiwal. Doda przytulała się z Justyną Steczkowską. Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na staromodną kreację

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek panów z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Niespodziewany pocałunek pod koniec występu. Daria wyglądała na zszokowaną

Daria drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal zaprezentowała się w biało-czarnej stylizacji, na którą składała się obszerna sukienka z bufiastymi rękawami. Wokalistka porwała publiczność, a jej występ uświetniło również pięciu tancerzy w rozpiętych koszulach z kowbojskimi kapeluszami. 

Jeden z nich pod koniec występu uznał za słuszne pocałować artystkę prosto w usta. Po jej zaskoczonej minie widać, że nie tego się spodziewała.  

Dziękuję wam z całego serca. Do zobaczenia - powiedziała zmieszana artystka.

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Temperamentny pocałunek pod koniec występu. Daria wyglądała na zszokowanąPolsat SuperHit Festiwal 2022. Temperamentny pocałunek pod koniec występu. Daria wyglądała na zszokowaną Fot. Screen/ YouTube/ Polsat/ Daria - Love Blind

Mamy nadzieję, że cała koncepcja występu z niespodziewanym pocałunkiem jest wyreżyserowana i została wcześniej uzgodniona z wokalistką. Skontaktowaliśmy się w tej sprawie z wokalistką, jednak w momencie publikowania artykułu nie otrzymaliśmy od niej odpowiedzi.

Całe wideo z występu Darii możecie zobaczyć poniżej. 

 

Daria, a właściwie Daria Marx Marcinkowska pochodzi z Łazisk Górnych w województwie śląskim. W wieku 18 lat wyjechała do Londynu na pięcioletnie studia w London College of Music. Na koncie ma już sporo sukcesów. Jeszcze w trakcie nauki zaśpiewała przed szwedzką rodziną królewską. W kwietniu 2020 wydała singel "Leave a Sign", a jej utwór "Love Blind" podbił polskie listy przebojów.

Więcej zdjąć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.