Polsat SuperHit Festiwal. Doda przytulała się z Justyną Steczkowską. Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na staromodną kreację

Gwiazdy pojawiły się na konferencji tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Dody, która postawiła na odważną kreację. Piosenkarce bardzo dużo czułości okazywała Justyna Steczkowska, której stylizacja była w zupełnie innym tonie.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wielkimi krokami zbliża się Polsat SuperHit Festiwal. Impreza, która odbędzie się w Operze Leśnej w Sopocie, rozpocznie się 20 maja. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa dla Dody, która będzie świętować podczas niej swoje 20-lecie na scenie. W poniedziałek na konferencji festiwalu pozowała na czerwonym dywanie obok Justyny Steczkowskiej.  

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Doda na czerwonym dywanie serdecznie obejmowała Justynę Steczkowską

Wyjątkowy występ Dody na sopockim festiwalu uświetnią także inne gwiazdy muzyki. Wiemy już, że zaśpiewa z Dawidem Kwiatkowskim. To jednak nie koniec. Fanów rozpala informacja, że gwiazda na scenie pojawi się również u boku Justyny Steczkowskiej. Wokalistki przez lata kłóciły się ze sobą. Jakiś czas temu miały się jednak temu pogodzić, a ich wspólny występ ma być na to dowodem. Zresztą już na konferencji festiwalu widać było, że po dawnych animozjach nie ma już śladu. Na czerwonym dywanie razem zaprezentowały się fotoreporterom i nie szczędziły sobie serdecznych gestów. 

Doda i Justyna SteczkowskaDoda i Justyna Steczkowska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Doda postawiła na wyjątkowo odważną kreację. Piosenkarka założyła czarną, dwuczęściową suknię, która bardzo mocno uwydatniła jej biust. Stylizację podkreśliła włosami spiętymi w kok i różową szminką. Justyna Steczkowska była bardziej zachowawcza. Zdecydowała się na dżinsowy kombinezon, małą białą torebkę i czarny kapelusz. Na konferencji pojawiło się więcej gwiazd. Nie mogło zabraknąć Pauliny Sykut-Jeżyny, która jest jedną z prowadzących wydarzenie.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna KAPiF.pl / KAPiF.pl

Prezenterka założyła długą białą suknię z wąską talią. Kreacja z krótkimi rękawami jest wiązana pod samą szyję, przez co całość ma staromodny charakter. Więcej zdjęć gwiazd z konferencji Polsat SuperHit Festiwal znajdziecie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.