Łukasz Nowicki chwali się żoną na Instagramie. Rzadko ją widzimy! Weekend spędzili na pracy w ogrodzie

Łukasz Nowicki z żoną spędzili w weekend w domku w Krajęczynie. Pracami ogrodowymi pochwalili się na Instagramie. Wyjątkowo małżeństwo dało obserwatorom mały wgląd w swoje prywatne życie.

Łukasz Nowicki, aktor i prezenter, kilka lat temu ożenił się z Olgą Paszkowską. Parę połączył wspólnie wykonywany zawód. Chociaż mężczyzna jest aktywny w mediach społecznościowych, to bardzo rzadko pokazuje w nich swoją rodzinę. Ostatnio zrobił jednak wyjątek i pochwalił się małżonką. 

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Olga Paszkowska i Łukasz Nowicki wypoczywają w ogrodzie

Instagramowe konto prezentera zdominowane jest zdecydowanie przez rowerową pasję. Próżno tutaj szukać wielu rodzinnych fotografii. Aktor razem z żoną starają się chronić prywatność. Brak zdjęć żony można tłumaczyć również tym, że para przez jakiś czas żyła w dwóch różnych krajach - Olga w Albanii, a Łukasz w Polsce. Wszystko zmieniło się, kiedy małżeństwo dorobiło się drugiego domu na południu Europy. 

Aktorzy mają jednak również działkę na Mazowszu, we wsi Krajęczyn. To właśnie tutaj spędzili ostatni weekend. Korzystając ze słonecznej pogody, para postanowiła zająć się ogrodem. Wszystkim pochwalił się Łukasz Nowicki na Instagramie. Serię zdjęć otwiera dość specyficzne selfie prezentera, na którym pokazuje swoją zmęczoną twarz. Uraczył nas również ujęciem trawnika - przed i po tym, jak odpalił kosiarkę. Na samym końcu zamieścił także fotografię żony, która w dużych okularach przeciwsłonecznych przycina rośliny. 

 

Fanom bardzo spodobały się zdjęcia gwiazd. Niektórzy żartowali, że aktor na selfie wcale nie wygląda, jakby podobała mu się praca w ogrodzie. "Na zdjęciu wygląda pan tak, jakby żona kosiła pana", "Na zrelaksowanego to mi pan nie wygląda, ale mogę się mylić", "Może i odpręża i relaksuje, ale co robi z fryzurą" - komentowali. Internauci znaleźli też sporo interesujących porównań. Według części z nich Nowicki wyszedł jak Jack Nicholson. Innym natomiast przypominał Stinga. 

Dzieli ich 13 lat różnicy. Jak Łukasz Nowicki poznał się z Olgą?

Łukasz Nowicki przez wiele lat był mężem wokalistki Haliny Mlynkovej. Para rozwiodła się w 2012 roku. Jednak prezenter wkrótce, przez wspólnych znajomych, poznał się z aktorką i psychoterapeutką - Olgą Paszkowską. Kobieta zobaczyła go na scenie podczas spektaklu "Człowiek dwóch szefów", po czym wspomniała przyjacielowi, który również tam występował, że spodobał jej się Łukasz. Ten od razu dał mu znać, a Nowicki wysłał Paszkowskiej wiadomość. W ten sposób para umówiła się na pierwszą randkę, na którą prezenter przyszedł... ze słoikiem z ogórkami kiszonymi. 

Nowickiemu udało się oczarować aktorkę i znajomość skończyła się przed ołtarzem. Pobrali się w 2016 roku, a ich ślub wywołał wiele emocji w mediach. Ceremonia odbyła się w trakcie ich wspólnej podróży po Indonezji, na Bali. Dziś małżonkowie są również szczęśliwymi rodzicami. Dwa lata po ślubie para powitała na świecie córkę - Józefinę. Jednocześnie wychowują także dzieci ze swoich poprzednich małżeństw. Aktorka ma jeszcze syna Zacharego. Natomiast Nowicki jest ojcem Piotra, który narodził się z jego związku z Haliną Mlynkową