Łukasz Nowicki wypoczywa we Włoszech. Pokazał czteroletnią córkę. Fani zachwyceni imieniem i urodą

Łukasz Nowicki wybrał się z rodziną na wymarzone włoskie wakacje. Aktor opublikował zdjęcia z Toskanii i pokazał czteroletnią córkę. To rzadki widok, bo dziewczynka jest raczej ukrywana przed mediami. Fani zachwycili się jej staropolskim imieniem i zwrócili uwagę na podobieństwo do ojca.

Łukasz Nowicki właśnie wrócił z włoskich wakacji, na które wybrał się z rodziną. Było wygrzewanie się w słońcu Toskanii, wyprawa do winnicy i zwiedzanie urokliwych lokalnych miasteczek. Prezenter "Pytania na śniadanie" przez cały urlop marzył o... żurku. Pragnienie udało się spełnić tuż po powrocie i zrelaksowany celebryta opublikował kolejne ujęcia z urlopu. Na fotografiach pojawiła się też czteroletnia córka, która zachwyciła fanów aktora niezwykłym imieniem. Taki wybór w dzisiejszych czasach to rzadkość. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Łukasz Nowicki wypoczywa we Włoszech. Pokazał też czteroletnią córkę

Łukasz Nowicki unika pokazywania córki w mediach, ale na zdjęciach z Włoch zrobił wyjątek. Pomimo że dziewczynka zasłoniła część twarzy ręką, czujni obserwatorzy zdążyli doszukać się podobieństwa do ojca. Córka Nowickiego ma też niezwykłe imię, które swoje czasy popularności zdawałoby się ma dawno za sobą. Rodzice wybrali dla niej imię Józefina. Aktor udostępnił fotografie ze zwiedzania lokalnego miasteczka. Trudno ukryć, że to już końcówka wakacji, cała rodzina może pochwalić się imponującą opalenizną.

Spacery z Józefiną po Casale Marittimo. Niełatwe, bo dużo pod górę, ciepło i w japonkach. Pomimo trudności - uwielbiam! - napisał w opisie zdjęcia.

Fani zachwycili się zdjęciami Józefiny na ramionach taty. Przypomnieli sobie także własne wspomnienia z dzieciństwa.

Oczka zasłonięte, ale i tak widać, że to córcia tatusia.
Też tak jeździłam na tacie w dzieciństwie. Cudowne chwile!
Piękne zdjęcia, a imię córeczki cudowne - czytamy w komentarzach.

Jak widać "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej". Nawet najcudowniejsze widoki świata nie zastąpią miski żurku we własnym ogródku. 

 

Łukasz Nowicki wypoczywa we Włoszech. Na zdjęciu pokazał 4-letnią córkę. 'Piękne zdjęcia, a imię córeczki cudowne'Łukasz Nowicki wypoczywa we Włoszech. Na zdjęciu pokazał 4-letnią córkę. 'Piękne zdjęcia, a imię córeczki cudowne' fot. Instagram.com

 
 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Łukasz Nowicki komentuje nagranie rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Więcej o: