Łukasz Nowicki najpierw wziął ślub na Bali, a teraz wyprawił wesele! "Para bawiła się do 6 rano". Wśród gości...

Łukasz Nowicki na początku listopada pobrał się z Olgą Paszkowską na Bali. Teraz para urządziła huczne wesele, na którym bawili się tylko ich najbliżsi.

Łukasz Nowicki na początku listopada ożenił się ze swoją partnerką Olgą Paszkowską. Para powiedziała sobie tak w bardzo romantycznych okolicznościach - w trakcie podróży po Indonezji. Teraz świeżo upieczeni małżonkowie wyprawili huczne wesele w podwarszawskim Płońsku. Jak podaje "Fakt", pojawili się na nim tylko najbliżsi zakochanych.

Impreza na około 70 osób trwała bardzo długo. Para młoda bawiła się do 6 rano. Wśród gości pojawiła się m.in. aktorka Ewa Gorzelak. Na weselu nie zabrakło piwa, o które zadbał sam Nowicki - czytamy na Fakt.pl.

Na weselu nie zabrakło tradycyjnego wiejskiego stołu i głośnej muzyki. Wcale się nie dziwimy, że zabawa trwała do białego rana! A jak wyglądała panna młoda? Żona Nowickiego na tę okazję wybrała prostą i bardzo dziewczęcą sukienkę w delikatne paski. Dopełniła ją balerinkami w srebrnym kolorze.

Olga Paszkowska również związana jest z aktorstwem. Skończyła Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. Debiutowała na deskach tamtejszego teatru, a także występowała w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Grała w takich serialach jak "Pierwsza miłość" czy "Na Wspólnej". Obecnie jest właścicielką prywatnych żłobków oraz joginką.

AW

Więcej o: