Tak wygląda żona Szymona Majewskiego. Zabrał ją na salony. To rzadkość

Szymon Majewski nie pokazuje się często z żoną, ale jak już gdzieś razem wyjdą, to często towarzyszy temu fotorelacja. Jak obecnie wygląda para?

Szymon Majewski stanął na ślubnym kobiercu z ukochaną Magdaleną w 1993 roku. Ich miłość nadal kwitnie, co można zaobserwować po najnowszych zdjęciach w mediach. Para doczekała się dwójki dzieci - Zofii i Antoniego. Majewski nie pojawia się na wszystkich imprezach branżowych, a jak już to robi, to przeważnie widzimy go w samotności. Tym razem było inaczej. Z racji premiery spektaklu "Głowa w piasek" mogliśmy ujrzeć showmana w towarzystwie ukochanej.

Zobacz wideo 28. finał WOŚP. Szymon Majewski

Szymon Majewski wybrał się z żoną na spektakl. Co za duet!

Zakochani najpierw byli przyjaciółmi, a później ich relacja stała się nieco bardziej romantyczna. Poznali się w 1989 roku w Policealnej Szkole Pracowników Socjalnych w Warszawie. Cztery lata później wzięli ślub. Uważają, że właśnie między innymi poświęcanie się pasjom umacnia ich relację. Podczas premiery spektaklu "Głowa w piasek" Majewscy zostali sfotografowani w eleganckich strojach. Showman miał na sobie beżową marynarkę, zaś jego ukochana charakterystyczne, szerokie spodnie i płaszcz. Zobaczcie, jak razem się prezentują.

Szymon Majewski, Magdalena MajewskaSzymon Majewski, Magdalena Majewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

"Będąc z Szymonem, trzeba mieć ogromne poczucie humoru. Trzeba mieć duży dystans do siebie, dużo wyobraźni, dużo luzu życiowego, by na co dzień układać się z tym, co on niesie ze sobą. Gdybym nie miała poczucia humoru, nie wytrzymałabym tego" - tak mówi o związku Magdalena Majewska w rozmowie z Kobieta.pl. Z kolei showman wypowiada się o żonie następująco: "To kobieta, która daje mi największe i nieustające inspiracje. Jest moim uśmiechem, moim sercem, ale też kimś, dla kogo warto się zabijać o różne rzeczy, walczyć i pracować. Ja potrzebuję czegoś takiego, przyjdę do domu, a ona będzie na mnie czekać". Taką wypowiedź mogliśmy usłyszeć w "Dzień dobry TVN".

Szymon Majewski - kariera

Praca w mediach bywa trudna. Nie jest łatwo dostać swój program, a Majewskiemu udało się osiągnąć ten cel. "Szymon Majewski Show" był jednym z popularniejszych programów emitowanych w TVN. Prezenter prowadził także "Mamy cię!", "HDw3D Telewision" oraz "Szymon na żywo". Co ciekawe, Majewski odrzucił propozycję prowadzanie kultowego "Idola" oraz programu "Jestem jaki jestem". Dziś prezenter pracuje między innymi w Radiu Zet.

Więcej o: