Córka Małgorzaty Sochy przystąpiła do pierwszej komunii. Zosia to kopia mamy. Tylko spójrzcie

Najstarsza córka Małgorzaty Sochy ma za sobą ważny dzień. Zosia przystąpiła do pierwszej komunii. Aktorka pochwaliła się zdjęciami na profilu na Instagramie.

Małgorzata Socha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie zebrała już ponad milion obserwujących. Regularnie dzieli się kadrami z prywatnego życia. Tym razem pokazała, jak z rodziną świętują ważne wydarzenie. Jej córka Zosia przystąpiła do pierwszej komunii. Aktorka opublikowała urocze zdjęcia. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha wymownie o sukni-zbroi Rozenek. Powiedziała jedno słowo

Córka Małgorzaty Sochy poszła do komunii

Małgorzata Socha doczekała się trójki dzieci. Najstarszą z nich jest Zosia, która urodziła się w 2013 roku. Cztery lata później na świat przyszła Barbara. W 2018 roku aktorka urodziła syna Stanisława. Przez długi czas ukrywała ich przed mediami. Rok temu zmieniła decyzję, gdy razem z pociechami wystąpiła w reklamie. W świętowaniu pierwszej komunii Zosi wzięła udział najbliższa rodzina Sochy. Z uśmiechami na twarzy zapozowali do zdjęcia. 

 

Małgorzata Socha postawiła na kremową sukienkę z bufiastymi rękawami i naszywaniami o motywie kwiatów. Przed imprezą Zosia przebrała biały strój na podobną kreację. Fani byli zachwyceni. Stwierdzili, że mama z córką są jak dwie krople wody. Podkreśliła to sama aktorka. Obserwatorzy zostawili po sobie mnóstwo miłych komentarzy. "Cudowna rodzinka, córcia to cała ty", "Córka bardzo podobna do pani", "Piękna rodzina, wyglądacie przepięknie" - czytamy.

Ile kosztuje wyprawienie komunii w restauracjach gwiazd?

Komunijne przyjęcie można zorganizować w restauracjach znanych gwiazd. Taką opcję mają przykładowo dwie restauracje Magdy Gessler. W Polsce za najtańszą opcję trzeba zapłacić 160 złotych od osoby. U Fukiera cena wzrasta do 330 złotych. Z kolei u Ewy Wachowicz w krakowskich Zalipiankach kwota za "talerzyk" opiewa w granicach 185 złotych. W Starym Domu, którego współwłaścicielem jest Piotr Adamczyk, za osobę należy zapłacić 250 złotych. Komunijne imprezy są organizowane również w lokalu Akademia Borysa Szyca. Tam kwota zaczyna się od 200 złotych za osobę. ZOBACZ TEŻ: Literaturoznawca przetłumaczył tekst "Solo". Dosłownie. "Jesteś gorący i zimny. Wysoki i jesteś niski"