Znudzony książę Louis przerwał rozmowę księżnej Kate. Kolejny raz roztopił serca internautów

Książę Louis to król memów. Gdziekolwiek się nie pojawia, budzi zainteresowanie fotoreporterów. Na TikToku krąży kolejne zabawne nagranie z jego udziałem.

Książę Louis jest uwielbianym przez internautów członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate gdziekolwiek się nie pojawi, kradnie show. Fani uważają, że to dlatego, że zachowuje się zupełnie naturalnie, jak każde niesforne dziecko w jego wieku. To właśnie jego naturalny sposób bycia i problemy z przestrzeganiem królewskiej etykiety tak bardzo rozczulają widzów.Chłopiec zasłynął już z pokazywania całego wachlarzu min podczas ważnych uroczystości. Tym razem internauci zainteresowali się nagraniem, podczas którego książę próbuje odciągnąć mamę od pogawędki.  

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodzie

Książę Louis to król memów. Na nowym nagraniu znowu skradł show

Na krótkim wideo widzimy, jak księżna Kate ucina pogawędkę ze swoją rozmówczynią. Wyraźnie znudzony książę Louis próbuje odciągnąć mamę od sytuacji i zabrać ją na bok. Kiedy w końcu mu się udaje, napotyka na słupek w ziemi i niestrudzony po nim depcze. "On mi przypomina księcia Harry'ego", "Kocham tego dzieciaka", "Co za słodziak!" - czytamy w komentarzach.

To nie jedyny filmik z księciem, który robi obecnie furorę w sieci. Po TikToku krąży także nagranie, na którym widać, jak najmłodsze dziecko książęcej pary zbliża się do ogniska na jednym z eventów. Chłopiec zostaje poczęstowany s'mores, czyli ulubioną przekąską skautów i harcerzy wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych. Składa się z krakersów, pianki i czekolady, które się ze sobą łączy, a następnie opieka w ognisku. Patrząc po reakcji księcia Louisa, ten smakołyk szybko stanie się i jego ulubionym.

Kostucha na koronacji króla Karola III Kostucha na koronacji Karola III. Opactwo tłumaczy. To jednak nie Meghan Markle

Książę Louis pojawił się na koronacji króla Karola III

Książę Louis i księżniczka Charlotte pojawili się na koronacji króla Karola III. Dziewczynka odziana była w biały strój, a uwagę przede wszystkim przyciągała tiara. Była bowiem dokładnie taka sama jak ta, którą na głowie miała jej mama, księżna Kate. Stylizacja księcia Louisa była znacznie bardziej klasyczna i prosta, a także utrzymana w ciemnogranatowym kolorze. Młodego księcia zabrakło jednak na koncercie z okazji koronacji dziadka. Jak podały wówczas media, książę Louis musiał być już w łóżku.

Więcej o: