Wnuczka Grace Kelly wygląda jak jej kopia. Camille Gottlieb odziedziczyła urodę po księżnej Monako

Grace Kelly była uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Jej wnuczka ma już 24 lata. Nie da się ukryć, że Camille Gottlieb wdała się w babcię.

Dzięki swojej urodzie, Grace Kelly była znana na całym świecie. Choć nigdy nie poznała swojej babci, Camille Gottlieb wygląda jak jej kopia. 24-latka jest aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych. Na koncie na Instagramie zebrała ponad 100 tysięcy obserwatorów. Influencerka z Monako często udostępnia zdjęcia z życia prywatnego. Ostatnio pochwaliła się stylizacją i fryzurą charakterystyczną dla księżnej Monako.

Zobacz wideo Wnuczka Mussoliniego przygotowuje się do "Tańca z Gwiazdami" na oczach internautów

Wnuczka Grace Kelly wdała się w babcię

Grace Kelly miała swój własny, niepowtarzalny styl. Camille Gottlieb postanowiła wziąć z niej przykład. 24-latka często chwali się luksusowym życiem i drogimi podróżami. Fani mogą podziwiać również jej stylizacje. Nie sposób nie zauważyć, kto jest jej inspiracją. Ostatnio Camille pochwaliła się wiosennym strojem, który składał się z białego topu w kształcie serca. Taki sam nosiła jej babcia w trakcie początków kariery aktorskiej. Influencerka nierzadko wybiera eleganckie kreacje, charakterystyczne dla mody XX wieku. Ponadto wnuczka księżnej Monako zdecydowała się na podobną fryzurę i makijaż. Delikatne fale w kolorze blond były znakiem rozpoznawczym dla Grace Kelly.

 

Warto przypomnieć, że Camille Gottlieb jest córką księżniczki Stefanii i jej byłego ochroniarza, Jana Raymonda Gottlieba. Gdy przyszła na świat, kwestia ojcostwa nie była oczywista. Jako nieślubne dziecko Camille jest wyłączona z linii sukcesji do tronu Księstwa Monako. Na szczęście nie przeszkadza jej to w prowadzeniu książęcego życia. 24-latka co jakiś czas pojawia się u boku bliskich podczas różnych uroczystości. Bierze także udział w ważnych wydarzeniach związanych z rodziną Grimaldich.

Kim była Grace Kelly?

Grace Kelly urodziła się w 1929 roku. Gdy tylko skończyła 15 lat, zaczęły ustawiać się do niej kolejki adoratorów. Marzyła jednak o aktorstwie. Debiut na Broadwayu zaliczyła już w 1947 roku. Od tego momentu regularnie pojawiała się w hollywodzkich produkcjach. Z czasem zaczęła zdobywać prestiżowe nagrody. Największym sukcesem okazała się rola Georgie Elgin w filmie "Dziewczyna z prowincji", dzięki której otrzymała Oscara. Pomimo ogromnych aspiracji, Grace Kelly zrezygnowała z aktorstwa, gdy poznała księcia Monako, Rainera III. Para szybko stanęła na ślubnym kobiercu. Niestety, liczne romanse sprawiły, że ich małżeństwo się rozpadło. Grace i Rainer III rozstali się w aferze skandali. Dla dobra dzieci nie zdecydowali się na rozwód. Lata później doszło do tragedii. Aktorka zmarła we wrześniu 1982 roku. Prowadziła samochód, który wypadł z trasy w przepaść. Pomimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, Grace Kelly zmarła następnego dnia. Miała 52 lata. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.