Te gwiazdy Hollywood skradły serca książąt. Pamiętaliście, że przed Meghan była ona? To znana wokalistka

O księciu na białym koniu marzą nie tylko małe dziewczynki, ale także i hollywodzkie gwiazdy! Meghan Markle czy Grece Kelly to pierwsze nazwiska, jakie przychodzą nam do głowy, gdy myślimy o celebrytkach, które związały się z książętami. Ale nie tylko! Pamiętaliście na przykład, że przed Meghan Harry spotykał się z Ellie Goulding?
Księżna Meghan, książę Harry Księżna Meghan, książę Harry Owen Humphreys

Meghan Markle i książę Harry

W ostatnim czasie cały show-biznes żył ślubem księcia Harry'ego i Meghan Markle. Pikanterii dodawał także fakt, że wybranka potomka królewskiego rodu to zagorzała aktywistka, rozwódka i... aktorka, która nie brała się w serialach odważnych scen.

Jak książę Harry poznał Meghan? Po raz pierwszy do ich spotkania doszło w maju 2016 roku w Toronto. Książę promował igrzyska dla weteranów wojennych Invictus Games. Aktorka natomiast miała tam zdjęcia do serialu "Suits".

W zaręczynowym wywiadzie dla BBC para wyznała, że dokładniej poznali się na... randce w ciemno! Zaaranżowała ją ich wspólna znajoma. Ponoć książę Harry nigdy wcześniej nie słyszał o Markle, nie widział jej ani w żadnym filmie, ani serialu. 

Książę Harry i Ellie Goulding Książę Harry i Ellie Goulding EastNews

Ellie Goulding i książę Harry

Mało kto pamięta, że przed Meghan Harry'ego łączono z... Ellie Goulding. Nigdy nie było tajemnicą, że przyjaźnili się od lat. Wokalistka śpiewała na weselu Kate i Williama, a później na 30. urodzinach Harry'ego. Jednak plotki o tym, że to coś więcej niż przyjaźń, wracały jak bumerang.

Tym bardziej, gdy informator 'The Sun' podał, że widział, jak się całowali. 

Byli widziani, jak całowali się tuż przed tym, jak Harry musiał wyjść, bo następnego dnia grał w polo. Ellie wyszła około pięciu minut później - mówił informator cytowany przez gazetę 'The Sun'.
Byli częścią większej grupy, w której był też Tom Hardy, Harry i Ellie patrzyli tylko na siebie tego wieczoru - spędzili mnóstwo czasu siedząc razem pod kocykami - dodał wówczas informator.
Książę Rainer i księżna Grace Książę Rainer i księżna Grace UPPA/Photoshot/ EastNews

Grace Kelly i Rainier III Grimaldi, książę Monako

O romansach Grace Kelly krążą już legendy.

Nie cudzołóż - to było jedyne z 10 przykazań, jakie łamałam - przyznała w jednym z wywiadów Kelly.

Potwierdzały to również jej koleżanki po fachu. Aktorka nigdy nie stroniła od mężczyzn, jednak zawsze wybierała tych nieodpowiednich, starszych, żonatych, w typie swojego ojca, który uchodził dla niej za ideał. Romansowała między innymi z przyszłym prezydent USA, Johnem F. Kennedym czy Alfredem Hitchcockiem.

Jednak gdy była już najjaśniejszą gwiazdą Hollywood, w wieku 27 lat, rzuciła wszystko dla... księcia Rainera. Kelly w 1956 roku pojechała na festiwal filmowy do Cannes po to, by wziąć udział w sesji zdjęciowej z 33-letnim wówczas księciem Monako.

PHOTO: EAST NEWS/SIPA PRESS US: Grace Kelly & Prince Rainier - undated pic           Monacos principauty will celebrate the 20th anniversary of the death of Princess Grace on  September 14TH 2002 00456141
EastNews

Prasa ze wszystkich zakątków świata rozpisywała się o wielkiej miłości, jaka ich rzekomo połączyła, lecz po latach prawda okazała się być zgoła inna. Według biografów, Rainer miał nadzieję, że ślub z zamożną hollywoodzką gwiazdą podreperuje budżet zubożałego księstwa, natomiast pięknej aktorce, która miała wówczas już wszystko, do szczęścia brakowało jedynie tytułu księżnej.

Niestety, więcej ich dzieliło, niż łączyło. Książę miał kochanki i urządzał żonie awantury, których ona nawet nie do końca rozumiała, ponieważ przeszkadzała im bariera językowa (Kelly nie mówiła po francusku).

Księżna nie pozostała mu jednak dłużna. W 1958 roku przeżyła namiętny romans z Frankiem Sinatrą. Tęskniła za aktorstwem i dawnym życiem.

.HIGH SOCIETY, Grace Kelly, Frank Sinatra, 1956
EastNews

14 września 1982 w wieku 52 lat zginęła w wypadku samochodowym. Rainerowi zostawiła po sobie trójkę dzieci, w tym syna Alberta, który zapewnił ciągłość monakijskiego tronu.

Kylie Minogue, książę Andrzej Kylie Minogue, książę Andrzej EastNews

Kylie Minogue

W 2017 roku brytyjska prasa huczała od plotek, jakoby Kylie Minogue miała spotykać się z księciem Andrzejem. Książę Andrzej jest drugim synem (po Karolu) królowej Elżbiety II. 

Para była ponoć nierozłączna, a kontakt między księciem Andrzejem a Kylie Minogue wyostrzył się po rozstaniu piosenkarki z wieloletnim partnerem, Joshuą Sasse. Od tamtego czasu para miała spędzić ze sobą kilka nocy. Niestety nigdy nie pokazali się razem publicznie.

Demi Moore, książę Andrzej Demi Moore, książę Andrzej EastNews

Demi Moore i książę Andrzej

Z tym samym księciem Andrzejem swego czasu łączona była także Demi Moore! Ponoć poznała ich ze sobą w 2016 roku Sarah Ferguson na wystawie kwiatów w Chelsea. Jednak romans ten... jak szybko się zaczął, tak szybko się skończył. Jeśli wierzyć plotkom, to królowa Elżbieta ze wszystkich sił starała się, by zakończyć tę relację. Przeszkadzała jej reputacja Moore. W końcu nie od dziś wiadomo, że aktorka 'splamiona' została narkotykami, alkoholem oraz... trzema rozwodami. 

Naomi Campbell Naomi Campbell Naomi Campbell /Fot. MAX NASH AP

Naomi Campbell i książę Albert

Naomi Campbell spotykała się natomiast z księciem Albertem. Mimo iż zaliczyli publiczne wyjścia, ich romans był bardzo krótki. 

Brooke Shields i książę Albert Brooke Shields i książę Albert APESTEGUY/SIPA/EastNews

Brooke Shields i książę Albert

W sieci rozstawione przez księcia Alberta swego czasu wpadła także Brooke Shields. Między 18-letnią wówczas aktorką a synem Grace Kelly wybuchł namiętny romans. Shields jednak tak bardzo pragnęła poślubić księcia, że... sama wszystko zepsuła.

W tamtym czasie Albert dopiero co stracił matkę. A Brooke chcąc zostać księżniczką działała zbyt natarczywie. W konsekwencji Albert (bojąc się o swoją niezależność) zerwał z piękną Shields.

Więcej o: