Wnuk Grace Kelly ożenił się. Piękna panna młoda miała dwie suknie ślubne i... jeden kombinezon

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducruet, ożenił się. Poślubił swoją wieloletnią partnerkę Marie Chevallier.

Jeszcze na początku czerwca pisaliśmy, że wnuczka Grace Kelly, Charlotte Casiraghi, poślubiła producenta filmowego Dimitriego Rassama. Teraz okazuje się, że również i jej wnuk zmienił stan cywilny i nie jest już kawalerem. Sakramentalne "tak" powiedział Louis Ducruet, syn księżniczki Stefanii.

Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Zobacz wideo

Wnuk Grace Kelly wziął ślub

Louis Ducruet poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Marie Chevallier. Uroczystość zaślubin trwała aż dwa dni. Najpierw, 26 lipca, wzięli ślub cywilny w monakijskim pałacu, a dzień później odbyła się ceremonia kościelna w katedrze. Panna młoda wyglądała zjawiskowo. Ale wyjątkowo nie postawiła na klasyczną suknię. Pierwszego dnia miała bowiem na sobie piękny, biały... kombinezon projektu Rosa Clará. 

 

Podczas sobotniej uroczystości w katedrze Marie miała na sobie oszałamiającą suknię zaprojektowaną przez Ateliera Boisangera. Udostępniając zdjęcie szczęśliwej pary na Instagramie, projektantka napisała, że stworzenie tej kreacji zajęło 300 godzin "haftowania, cierpliwości i pasji". Nad projektem czuwała również siostra pana młodego, czyli Paulina Ducruet.

 

Ostatnia kreacja to znów suknia projektu Rosa Clará. Dużo odważniejsza! Przede wszystkim krótka, z głębokim dekoltem i subtelnym zdobieniem. Nadal jednak z klasą. 

 

Wnuk Grace Kelly, Louis Ducret, swoją obecną już żonę poznał na studiach. W tym roku obchodzili 7. rocznicę związku, a zaręczyli się w lutym 2018 roku. Z racji na fakt, że ojciec dziewczyny nie żyje, Louis poprosił braci Marie o jej rękę.

Louis Ducruet jest 15. w kolejce do monakijskiego tronu.

DH