Wnuczka Grace Kelly wyszła za mąż. Arystokratka miała dwie kreacje. Obie to 100% klasy! Mamy też zdjęcia z wesela

Charlotte Casiraghi, wnuczka Grace Kelly, wyszła za mąż. Panna młoda miała dwie suknie ślubne od Saint Laurent i Chanel. Wyglądała przepięknie.

Na początku czerwca w Monako odbył się ślub Charlotte Casiraghi. Wnuczka Grace Kelly poślubiła producenta filmowego Dimitriego Rassama. Znają się od kilku lat, zaręczyli się w zeszłym roku w trakcie Rose Ball. Oboje mają dzieci z poprzednich związków, doczekali się też wspólnego syna. Cała trójka towarzyszyła rodzicom podczas zaślubin.

Zobacz wideo

Wnuczka Grace Kelly wzięła ślub

Panna młoda miała aż dwie suknie ślubne. Dyrektor kreatywny Saint Laurent zdradził, że Casiraghi pojawiła się w szarej sukience z kokardami. Była obcisła i sięgała kolan. Do niej dobrała białe buty na obcasie, wiązane na kostce. Zdecydowała się na delikatną biżuterię oraz miała proste, rozpuszczone włosy. Pan młody za to miał na sobie niebieski garnitur oraz błękitny krawat. Wyglądali bardzo elegancko i dostojnie.

 

Druga kreacja była w zupełnie innym stylu. Biała suknia od Chanel była bardziej odważna i podkreśliła jej dekolt. Tym razem Charlotte spięła włosy i zdecydowała się na mocniejszy makijaż. Jej mąż również postawił na biel.

 

Przyjęcie weselne odbyło się w XIII-wiecznej rezydencji księcia Monako. Choć Charlotte poprzez swojego przodka, Jana Wilhelma Friso, księcia Oranii spokrewniona jest ze wszystkimi rodzinami królewskimi i książęcymi panującymi w Europie, to nie ma tytułów szlacheckich. Zajmuje dopiero jedenaste miejsce w linii sukcesji monakijskiego tronu. 

Jak Wam się podobają jej kreacje?

AW