Książę Harry uśmiechał się do fotografów, aż w końcu wpadł na jednego. Tak się zachował

Książę Harry pojawił się w sądzie w Londynie, by uczestniczyć w rozprawie o naruszenie prywatności przez jeden z tabloidów. Przed budynkiem książę niespodziewanie wpadł na jednego z fotografów. To nagranie podbija sieć.

Książę Harry niespodziewanie w poniedziałek 27 marca pojawił się w Wielkiej Brytanii. Ma to związek z rozprawą, która toczy się w sprawie naruszenia prywatności księcia przez Associated Newspapers, wydawcą tabloidu "Daily Mail". Przed budynkiem sądu doszło do niecodziennego zdarzenia. Rozkojarzony książę wpadł na jednego z fotografów. Filmik już stał się wiralem. 

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

Konsternacja przed budynkiem sądu. Książę Harry wpadł na fotografa

Książę Harry pojawił się przed budynkiem sądu w doskonałym humorze. Uśmiechał się w kierunku osób zebranych na miejscu. Uwaga księcia była na tyle rozproszona, że nie zdążył zauważyć kamerzysty, który stał na wprost niego. Doszło do zderzenia. Ten moment już stał się hitem na TikToku.

Pomimo odwiedzin w Wielkiej Brytanii książę Harry nie spotkał się z przedstawicielami rodziny królewskiej. Król Karol III miał już w tym czasie zaplanowane zagraniczne wizyty. Książę William także miał obowiązki poza Londynem. Być może książę Harry ponownie pojawi się w ojczyźnie 6 maja. Sussexowie otrzymali bowiem zaproszenie na uroczystości związane z koronacją Karola III. Jak dotąd nie dali jednak oficjalnego potwierdzenia uczestnictwa. 

książę Harry Książę Harry miał założony podsłuch? Wytypował już podejrzanych

Książę Harry na wojnie z tabloidem. Pojawił się na pierwszej rozprawie

Książę Sussex jest jednym z grona celebrytów, którzy postanowili sądzić się z Associated Newspapers. Oprócz Harry'ego z tabloidem sądzą się także m.in. Elizabeth Hurley, Sadie Frost, a także Elton John i jego mąż David Furnish. Oskarżenia dotyczą naruszania prywatności.  Pierwsza rozprawa odbyła się 27 marca. 

książę Harryksiążę Harry Fot. TikTok/TheKingsGuardsOfficial screen

Więcej o: