Wojewódzki znowu atakuje. Tym razem Mołek. Jej odpowiedź pójdzie mu w pięty! "Dziaders"

Kuba Wojewódzki kolejny raz postanowił ostro ocenić koleżankę z branży. Tym razem padło na Bogu ducha winną Magdę Mołek. Na szczęście dziennikarka pokazała klasę i odpowiedziała mu w piękny sposób.

Kuba Wojewódzki już od pewnego czasu szuka zaczepek z gwiazdami polskiego show-biznesu. Nie wiemy, czy przyczyną takiego zachowania jest słabnąca oglądalność jego show w TVN-ie, ale z pewnością słowa, które wypowiada dziennikarz, są mocne i często bardzo nie na miejscu. Po ataku na Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przyszła pora na Magdę Mołek. Showman zarzucił dziennikarce, że "zbyt serio siebie traktuje". Magda Mołek nie zostawiła sprawy bez komentarza. Jej odpowiedź pokazała, że ma klasę.

Zobacz wideo Czy pączek od Wojewódzkiego jest wart 49 zł? Testujemy

Kuba Wojewódzki nie odpuszcza. Tym razem uwziął się na Magdę Mołek. Jej odpowiedź? W punkt!

Kuba Wojewódzki w podkaście "WojewódzkiKędzierski" gościł Dorotę Szelągowską. Dziennikarka i dekoratorka wnętrz w czasie rozmowy poruszyła wiele tematów. Jeden z nich dotyczył jej pracy z Magdą Mołek, ponieważ kiedyś prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" współpracowała z dziennikarką. Okazuje się, że córka Katarzyny Grocholi bardzo miło wspomina tamten okres.

Bardzo dobrze mi się z nią pracowało. Powiem ci tak: Magda jest niesamowicie profesjonalna, natomiast też bardzo ciepła. (...) Z Magdą do tej pory mam ciepłą relację, bardzo ją cenię - odpowiedziała Szelągowska.

Za to Kuba Wojewódzki odbiera Magdę Mołek w zupełnie inny sposób. Mężczyzna kolejny raz nie ugryzł się w język i postanowił uszczypliwie skomentować znaną postać świata show-biznesu. Zarzucił dziennikarce, że jest zbyt sztywną osobą.

Nie chce mi się wierzyć, że pełniłaś oficjalną rolę asystentki Magdy Mołek w "Dzień dobry TVN". (...) A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje? - zadał pytanie dziennikarz.

Magda Mołek na Instagramie udostępniła swoją odpowiedź na słowa Kuby Wojewódzkiego. Zacytowała jego pytanie i napisała wprost, że traktuje je jako zarzut. Zabolała ją wypowiedź dziennikarza, który poważne podejście do pracy potraktował jako coś negatywnego.

To pytanie - zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje - toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym show-biznesie i się "zbyt serio traktować", czyli w sumie jak? - rozpoczęła.
 

Następnie Magda Mołek nazwała Kubę Wojewódzkiego "dziadersem" i wysnuła refleksję na temat aktualnych czasów. Przyznała, że cieszy się ze zmieniającej narracji w Polsce. Wspomniała o obalaniu starych pomników i autorytetów, co możemy obecnie zaobserwować.

Jestem osobą, która się zaj***cie serio traktuje. I żaden dziaders nie będzie mnie publicznie rozliczał z moich wyborów - podsumowała.

Kuba Wojewódzki - konflikty

Kuba Wojewódzki słynie z konfliktów z gwiazdami świata show-biznesu. Najgłośniejsza z dram była z wokalistką Dodą. Piosenkarka z powodu pytań zadawanych podczas podkastu "WojewódzkiKędzierski" opuściła studio Onetu. Później nie udzieliła zgody na publikację wywiadu. Ostatnio głośno było także o wymianie zdań między Agnieszką Chylińską a Kubą Wojewódzkim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.